şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray tv'de manşet programını da sunan eski voleybolculardan. voleybola dair varsa bir aşkımız kendisinden haberdar olmak da gerekir. gaste ve internet sitelerinde de kendine özel köşeleri vardır efendim.

https://twitter.com/#!/basakkc
  • işini severek yapan, daha da önemlisi hakkını vererek yapan voleybol otoritesi. ayrıca kişilik itibarı ile de çok şeker, çok samimi bir insan. bir de mütevazi, bir de mütevazi ki sormayın. çok severim, pek severim.

edit1: tanımaktan gurur duyduğum biri. benim nazarımda bir kahraman. daha da edit'i olur bunu gibi. o yüzden edit1 dedim.
  • ismine bakınca rezzan kiraz'ın bulunduğu yeri fazlasıyla hak eden şahsiyet.
  • gstvye yakışan eski sporcu, yeni tv insanı. genel spor bilgisi iyidir, diksiyonu da iyidir. bilgisi yerindedir. severim ben böyle insanları. işini iyi yapıyor.
  • sporcu geçmişiyle, sunuculuğuyla, spor branşlarına olan hakimliğiyle, diksiyonuyla ve güzelliğiyle gstv'ye oldukça yakışan sunucumuz.
    twitter'dan takip ettiğim kadarıyla da mütevazı ve cana yakın bir insan. ileride daha iyi yerlere gelmesi dileğiyle.
  • http://galeri12.uludagsozluk.com/…vmek_678526_m.jpg

iranlı sevgilisi veya kocası olduğundan şüphelendiğim spiker kişisi. italya-iran erkek voleybol maçını anlatırken, italya sayı aldıkça ağlamaklı oluyor, iran sayı alınca coşuyordu. italyanlar 3-0 vurduktan sonra iran'ı teselli etmeler falan, bacım sen hayırdır?

türk takımlarının maçlarında taraflı anlatıma doyuyoruz zaten de italya-iran maçında da taraf tutup maç zevkimizin içine etmeyin lütfen ya. türk spikerlerde taraf tutma olayı inanılmaz itici ve hemen hepsinde var maalesef.

bak galatasaraylıymışsın, özünde iyi birisindir eminim ama ne olur taraflı anlatma maçları rica ediyorum. fanatik italyan gibi italya'yı tuttum senin yüzünden.
  • daha önce hiçbir spor müsabakasını kadın spikerlerden dinlemediğim için ilk anda şaşırsam da dikkatli dinlemeye başlayınca çok başarılı olduğunu fark ettiğim spor insanı. sesi bu iş için hayli yatkın, tonlamaları da gayet iyi yapıyor. bence zamanla diğer sporlarda da kadın spikerlerin yolu açılabilir. diksiyonun, anlatışın cinsiyeti olmaz bence, bunun aksi şekilde yerleşen algı da zamanla değişecektir.

kendisi şu anda italya-abd erkekler voleybol karşılaşmasında harika bir performans sergiliyor.
  • italya-abd erkekler voleybol maçını çok güzel anlatmış spiker, umarım finali de kendisi anlatır, yalnız yanında bir ara ara yorum yapan bir yorumcu eksikliği hissediliyor.
  • aşık olunacak kadındır. bunu klasik ekranda gördüğü her uzun saçlıya of çeken ekşici ergen reaksiyonuyla değil, gayet samimi söylüyorum. zaten kendisini biraz tanıyan herhangi biri, başak'ın her şeyiyle şu iddialı gözüken yakıştırmayı ne denli hak ettiğini bilir.

iyi ki var.
  • bu yil nations league maçlarında spikerlik yaptığı her maç çok iyi işler çıkarıyor. kararında coşarak, argoya kaçmadan yerinde yorumlarla maçları aktarıyor.