• her boktan mağduriyet çıkarmaya çalışan, iftira atan paralı kalemciklerin ağlamasıdır. ayar vermek için zeka gerekir, parayla alınan ekşi sözlük hesapları yetmiyor.
  • sadece akp'li olduğu için insanların uçurulduğunu düşünen gerizekalılara sadece ak partili olduğu için uçurulan tek bir nick yazmalarını istesek yazabilirler mi acaba diye düşündürten sözde ayar?

insanlar ak partili olduğu için uçurulmuyor, genelde bazı yazarlar insanların sinir uçlarıyla oynadıkları için uçuruluyor. sadece kendi inandıklarının kıymetli olduğunu düşünüp diğer her şeye saldırmayı kendilerinde hak gördükleri için uçuruluyorlar ve bunlar genelde belli bir güruhta toplandığı için sanıyorsunuz ki o güruha ait insanlara kasıt güdülüyor...
  • yeni sik kafalı aktroll , engelle geç.
  • özgürlük kavramı üzerinde tekrar düşünmemi sağlayan ayar.
    tuvalette düşündüm.
    karar: yediğin kaba pislemek özgürlük sayılmaz.
  • ayar değildir. siz ayar görmemişsiniz.
  • ulan bir meme, bir dekolte, bir bacak, bir çatal, silikonlu dudak en kötü ihtimalle bir frikik görürüm diye tıkladım linke.

benim büyük çaresizliğim.

başak purut deyince akla bilkent mezunu, işletme mba'ini hollanda barlarında yapmış 1.85'lik ilik gibi sarışın hatun figürü geliyor ama acı gerçek hakikaten yıkıcı.
  • reis ne düşünürse onu düşünen kişilerin, düşüncelerinin özgür olduğunu iddia etmesi, özgür düşünce kavramına yeni bir boyut kazandırıyor gerçekten.

(bkz: peki)
  • bu kekolar islerine geldiginde yagmur yagsa, cig dustu derler. adil hicbir ortamda basarili olamiyorlar. boyle gelisine salliyorlar.
  • kendi yazdığı yorumu * bize ayar diye yutturmaya çalışan yazar hezeyanıdır.
  • şu akplilerin mahkeme kararıyla sildirdiği içerikleri, başlıkları saysak altından kalkamaz çomar. bir de utanmadan akpliler şutlanıyor demiş.

lan bütün rezilliklerinizi burada bile mahkeme yoluyla örtbas ediyorsunuz. sözlüğü her yönden baskı altına almışsınız. bir kaç rezil trolünüz de şutlansın artık.

tanım: bir adet şakirtin ağlamasını ayar zanneden ak-çomarın burada gelip sıçtığı başlık.
hesabın var mı? giriş yap