şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: manken)
  • marmara ekonomi mezunu.
  • julio iglesias ile aşk yaşadığını iddia eden bir kişilik.

http://www.hurriyet.com.tr/…00.asp?gid=222&sz=95049
  • bir dilim aşk'ta salak sevgili rolünü, yaprak dökümü'nde kocasını aldatan birini, geniş zamanlar'da ise yuva yıkan kadını oynayan bayan. kısaca demek istediğim, bir kere de hanım hanımcık evinde otursun, çocuklarına baksın, yemek yapsın di mi ama?
  • şu an canlı yayında olduğu habertürk'te "hayatımda yeni bir challenge var." diyerek beni benden almış kişi.

bu bkz ı vermezsem ölürüm;

(bkz: o kadar strong bir presence var ki)
  • bu gece de okan bayülgen'in konuğu oldu. konuşmadığı zamanlarda son derece cool. soğuk bir güzelliği var. konuştuğu zamanlarda gayet aklıbaşında, alcakgönüllü ve icten. gözlemleyebildiğim tek bir kusuru var yalnız. kendisiyle birlikte aynı programa konuk olan seray sever'le arkadaşlar.
  • konuk olduğu programda 19. yüzyılın sonlarını orta çağ olarak değerlendiren zat.
  • kapalı bir mekanda ; kaşından burun deliğine kadar yüzünü kaplayan bir güneş gözluğüyle görüp* feci itici bulduğum manken,oyuncu,sunucu kişisi. nedendir bilmem ordaki çalışanlarla konuşması ,tavrı sanki ''buraları ben yaptım ,hepsi benim'' gibiydi.

hatta hızımı alamayıp ;
    (bkz: sonradan gorme/@momol)
  • ya yazmıyım yazmıyım dedim ama yazacam arkadaş. bunu gören bi tek ben miyim bilmiyorum ama 15 entryde bir kere bile bundan bahsedilmemesi kendimden ve akıl sağlığımdan şüphe etmeme neden olmak üzere. bu kadının iki kafası var lan! çok ciddiyim. bi ön kafası var, yüzünün olduğu taraf. bi de arkaya dönük olan ayrı bi parça var. düne kadar peruk falan taktığını, o yüzden böyle bi ibibik görüntüye kavuştuğunu düşünüyodum ama artık eminim ki gördüklerim gerçek. sanki kafasının arkasındaki saçları aralasak ordan da başka bi yüz çıkıcak gibi. iki taraflı diyorum. çok acayip...
  • ahmet hakan'ı yakışıklı görebilen mucizevi gözlere sahip güzel kadın.