şükela:  tümü | bugün
 • başakşehir'in 21 nisan 2019 başakşehir çaykur rizespor maçı için evinde satışa çıkardığı biletlerin başakşehir ile birlikte türkiye liginden yalnızca fenerbahçe taraftarlarına ilk 24 saatte satışa çıkarması ile arşa çıkmış ortaklıktır. 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçında yapılan hakem hatalarını bu ortaklık çerçevesinde değerlendirildiğinde galatasaray'a çekilen operasyonun büyüklüğü anlaşılmaktadır.

  ilgili açıklama: "medipol başakşehir fk biletleri, medipol başakşehir fk kulübünün aldığı karar gereği, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece medipol başakşehir fk ve fenerbahçe logolu passolig kartlar ile satın alınabilir. maç günü ev sahibi tribün biletleri çaykur rizespor a.ş. logolu passolig kartlar hariç, diğer tüm passolig kartlar ile satın alınabilecektir."

  ilgili passolig websitesi sayfası: https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/390300

  içeriğin değiştirilme ihtimaline karşı ekran görüntüsü: https://twitter.com/…ews/status/1118099276498964480

  hahahaha gülme editi: ulan içeriğine yorum yapın sıkıysa nickimle dalga geçiceğinize, maddi bir gerçeklik var ortada. resmen kardeş kulüp oldunuz, beraber galatasaray'a karşı şampiyonluk kutlayacaksınız bu gidişle.
 • nasıl bir suriyeli kaşmer olduğu nick'inden belli.
 • rezalet kere rezalettir. doğrudan birleşin olsun bitsin.

  yoksa fenerbahçeliler sırf aşağılık komplekslerinden ötürü galatasaray'ın şampiyonluk yolundaki rakibini avazları çıktığı kadar desteklemek için talepte mi bulundular?

  biri de çıkmış tribünden kovulan grup için diyor çok normal bir şeymiş gibi. bunlar yemin ediyorum arsızlıkta bir dünya markası. şike yapıp kumpas diyenlerden her şeyi beklemek gerek gerçi.

  acilen mantıklı bir açıklama bekliyorum. 'sehven yazıldı', 'sisteme girerken hazır metinler karışmış copy paste hatası' vs vs...

  gerçekten böyle bir ayrıcalık varsa lütfen artık o kahrolası çenenizi kapatın!..

  gülsem mi ağlasam mı bilemedim. işte ali koç vizyonu!

  daha neler göreceğiz bakalım bu yalı çapkını ve o muhteşem liderlik vasıflarından.
 • hacı hacıyı mekkede, şikeci şikeciyi dakkada bulur.
 • şaşırtmamıştır. ayrıca harry kewell’ın sözünü de hatırlatmıştır:

  --- spoiler ---

  türkiye’de futbol, galatasaray’a karşı oynanan bir oyun
  --- spoiler ---
 • terim sen misin?
 • bi entry de ben gireyim de mutlu olsun amk malı.
  --- spoiler ---

  mal beyanı
  --- spoiler ---
 • acaba başakşehirli yetkililer ateş hattına düşmeme yolundaki en ciddi rakipleri olan çaykur rizespor'a karşı bir destek arayışına girmişler, düşmanımın düşmanı dostumdur felsefesinden mi yola çıkılmıştır? *

  söveceğinize, boş boş konuşacağınıza, açıklayın o zaman da bilelim sebebini utanmaz arlanmazlar...