235 entry daha
  • fatih terim'den sonra okan buruk gibi bir diğer efsane olmaya aday teknik direktör kazanacağımız için ben kutlarım. ki okan buruk öncesinde başakşehir'den nefret eden biriydim, hala da düzenin bir parçası olmasından dolayı sevmem başakşehir'i. ama artık "değer"lerimizi arttırmamızın zamanı geldi diye düşünüyorum.

başakşehir'in şampiyon olması onları büyük takım yapmayacak. alın 5. büyük diye kakaladığınız bursaspor'un haline bakın. başakşehir'in de sonu aynısı. ki başakşehir'în bursaspor gibi köklü bir geçmişi, camiası da yok.

okan buruk'a baktığımda -başarı olarak- fatih terim'in 1995'lerdeki halini görüyorum. ki kendisi efendi bir insandır. dolayısı ile ilerde fatih terim'den sonra türkiye'nin en iyi teknik direktörü koltuğunda kimi görmek istiyorsunuz diye sorsalar, okan buruk derim.

bu yüzdendir ki, takımım galatasaray'ın şampiyon olmuş kadar sevineceğim okan başakşehir'i şampiyon yaparsa. damadın ittire kaktıra şampiyon yapmaya çalıştığı bir camia şampiyon olacağına, ülkemizin üst düzey bir teknik direktör kazanmasını daha çok isterim.
  • tabi ki fener ve beşiktaş taraftarları.
  • başakşehir'in pandemi sürecinde şampiyon olması virüsün daha fazla yayılmaması açısından da artı bir puan. birde bu açıdan bakmak lazım
  • ben kutlayacagim. ayda yilda bir bira icen ben 1 sise en iyisinden viski aldim bekliyorum sabaha icip eglenicem kendime
  • külliye ve civarındaki akbil kullanan bilumum vatandaş.
  • akepe kutlar, ilk fırsatta satacaklar kulübü ve harcamaları çıkaracaklar çünkü...
  • fbjk çok mutlu olacaktır.

lakin 2001 yılında okan'ın galatasaray'dan nasıl ayrıldığını unutmayanlar buruk olacaktır.
  • buradan boz baykuşlar var başakşehir'in taraftarsız olduğunu ifade edenler futbol cahilidir diyen arkadaş esas futbol cahilidir.o boz baykuşlar başakşehir istanbul büyükşehir belediyespor'ken destekleyen,futbol endüstrisine karşı olan bir taraftar grubuydu.istanbul büyükşehir belediyespor endüstrileşerek medipol başakşehir olunca boz baykuşlar bu takıma destek vermeyeceğini açıklayarak tribünlerden çekildi ve bozbaykuşlar grubu dağılalı yıllar oldu.futbol cahili diyen arkadaş bunu bilmiyorsa bilmeden konuşarakta daha da cahil olduğunu göstermişlerdir.başakşehir,uefa maçlarında bile en fazla seki bin seyirci toplayabilmiş bunu da başarı olarak addetmiştir.o gelen seyircilerinde çoğu taraftar değil,o civarda oturup futbolcuları seyretmek için gelen münferit seyirciler.
  • 100 yil once 3 tane basaksehiri taraftar sahibi yaptiklarini bilmeyen yazar tespiti.
54 entry daha
hesabın var mı? giriş yap