şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yanlış anlaşılma olmasın baştan söyleyelim fatih hoca'nın isminin başakşehir gibi yapay bir takımın statta olmasını istemiyorum. yanardöner tipler iyi zamanda ooo fatih hocam aslansın kaplansın deyip ismini koydular bu acaip oluşumun stadına. biliyoruz ki şimdi ne yapıp etsekte ismi kaldırsak diyorlar. fatih altaylı denen organizma bunun yolunu hazırlamış bile bugünkü yazısında. hoş ben daha önce yazdım bunu ya #76731529 fatih hoca pırlanta gibi biri değil kişilik olarak ama kariyeri açısındna baktığımızda isminin o ucube yerde durması büyük fecaat. o yüzden fatih terim'in ismi başakşehir stadyumundan kaldırılsın!

  edit: eksik öğe.
 • temelinde, yaşayan bir insanın adının bir yapıta verilmesinin sıkıntısı da var. ola ki, adam 10-20 yıl sonra fikren değişti. bugün iyi dediğin adam yarın tu-kaka oldu. bu durumda ne yapacaksın?

  tavsiyem, fatih terim ismi sabit kalsın. başakşehir kaldırılsın. böylesi daha hayırlı.
 • bence gayet uyumlu ikisinden de halkın çoğu nefret ediyor tencere kapak misali kalsın...
 • (bkz: çok da fifi)
 • fatih,arda ve başakşehir 3ü de gözümde aynı yerde olduğu için çokta umursamadığım önerme
 • fatih terim gibi karakter olarak türk sporuna kesinlikle örnek olmaması gereken birinin ismi herhangi bir spor yapısından kaldırılmalı. ama illaki bir yerde tutalım denirse, çok doğru bir yerdedir.
 • bence de, arda turan ismi daha uygun o stada.

  osmanlıspor stadının isminin de, acun ılıcalı olmasını talep ediyorum.
 • bak bak, "ikisinden de halkın çoğu nifrit idiyir" diyen şikeci tinerci kardeşler hemen damlamış başlığa.
  saydın mı lan diye sorarlar insana. saydın mı lan? kim çoğu? sen ve 3-a sınıfından sınıf arkadaşların mı?

  başarıyı konuşalım? kebapçı düşmanı da olsa, egosantrik kelimesinin ayaklı karşılığı da olsa fatih terim ülkenin en başarılı teknik direktörüdür. başarı açısından bakarsan, aykut + şenol + ersun + hikmet karaman x diğerleri = fatih terim. var mı itiraz?

  sevgi meselesine gelirsek, kimi sevmiyor lan halk? sevmeyenler de çok idealist bir millet olduğumuz için mi sevmiyor? şu an bjk'nin ya da fb'nin başına gelme ihtimali olsa, heyecandan geberir o sevmeyenlerin alayı. neyin sevmemesi bu? sokaktan 10 kişi çevir 9'u fatih terim der teknik direktör dediğin zaman. neyin sevmemesi?
  olması gereken şudur: başakşehir mahkeme kararıyla bilançolarını açar, haksız rekabete yol açan her hareketinden ötürü ceza alır (bunu doğru dürüst yaparsak zaten amatör'e kadar yolu var başak'ın.)
  başakşehir stadının adı için de anket, plebisit artık neyse yapılır. çıkan sonuç değerlendirilir. ama bu olgunluk da zaten bize üç beden büyük, boşuna beklemeyin.

  not: hasnun galip sokakspor. terim'i ilk kez savundurdunuz bana helal olsun.