şükela:  tümü | bugün soru sor
  • galatasaray’ın bitik olduğunu öne sürenlerin olduğu başlık.geçen hafta trabzon’a geçirirken de bitik miydik?ondan önce kadıköy’de binlerce fenerlinin dizlerini titretirken de bitik miydik?
  • gs'nin gençlerbirliği maçından sonra sözlükte belirmiş tipolojidir. adamlar ciddi ciddi şu bitik gs'nin başakşehirspor'u yenebileceğini düşünüyor. ya da kendilerini buna inandırmaya çalışıyorlar.

    yahu daha dün akşam ligin 17. sırasındaki takıma hiçbir üstünlük kuramamış, bir de gol yiyip yenilerek dönmüşsün, şimdi tutup lig lideri başakşehir'i yenme hayalleri kuruyorsun ha? bir de bu takım eskiden beri en rahat gs'yi yeniyor. geçen seneki 4-0 ve bu sene ilk yarıdaki 5-1'lik skorlar hala hafızalarda. kadro yönünden de, teknik adam yönünden de başakşehir gs'nin çok önünde.

    arkadaşlar gelin şunu kabul edelim ki başakşehir'in elinden bu şampiyonluk kapılmaz artık. bu iş bitti. bence olmadık hülyalara dalmaktansa başakşehir'den sonraki maçlarınıza odaklanın. yoksa ikinciliğiniz de gidecek elden. bu da benden size tavsiye.
  • ilk maç olduğu gibi hüsrana uğrayacak galatasaraylıdır.