şükela:  tümü | bugün
  • son 2-3 haftada sağlam bir komediye dönen sözüm ona "futbol" ortamında başakşehir spor kulübü yönetiminin acilen alması gereken karar.

ya bu "tiyatro"nun önemsiz bir figüranı olacaksınız, ya da bu iğrenç oyunu bozarak isminizi tarihe altın harflerle yazdıracaksınız.

isterse yüzyılın en iyi futbolunu oynayın pazar günü, en güzel golleri atın, terinizin son damlasına kadar savaşın, siz de biliyorsunuz ki o maçı size ka-zan-dır-ma-ya-cak-lar! karar çoktan verilmiş, kaleminiz kırılmış. malum güç resmen futbol üzerinden "ben hala ayaktayım" mesajı veriyor. belli ki formalite bir maç oynanacak pazar akşamı. ve sonucunda "kötüler" sanki hiçbir şey olmamış gibi güzel ülkemizin dört bir yanında haksız şampiyonluklarını kutlayacaklar! onlardan olmayanlara verecekleri tek cevap da "ağlayın, kudurun" olacak.

bu oyunun parçası olmayı reddedin! onurunuzla şerefinizle "biz yokuz" deyin!
  • tüpçü sen misin?
  • rize maçından sonra da böyle germiştiniz ortamı, akhisarlı topçular sizin yüzünüzden attırdı kendini. biraz daha gerin ortamı da hafta sonu küçük enişte de attırsın kendini.

şaka maka algıcı troller sayesinde bedavadan kupa kazanıyoruz lan.
  • utanmayı unutmuş beyoğlu yosmalarını sevinçten çılgına çevirecek durum.
  • bunu yazan adamın siyaset kanalından yorumlarına baktım, sayın ekrem imamoğlu'nu destekliyor.

bunu dediği takım akp genel başkanı'nın 'ben kurdum' dediği takım.

yazık sizin muhalifliğinize be!
  • çıkmayın amına koduklarım. üst üste koyup alayınızı sikeceğiz dedik inanmadınız. otoban kevaşeleri dediniz şampiyonluk kokusunu biraz aldınız zırva zırva kafa siktiniz. algı operasyonu yaptınız. sezon boyunca lehinize verilen hakem kararları biraz bizim lehimize verilmeye başlandı velet çıktınız ağladınız. çıkmayın. çıkarsanız orospu çocuğusunuz...
  • bence tüm kulüpler ligden çekilmeli.

gargamel fatih, ergun gürsoy, ali dürüst, albayrak gibi şikeye bulaşmış kirli isimleri türk futbolunda görmek istemiyoruz.

aziz defolup gitti. siz de gideceksiniz.