şükela:  tümü | bugün
  • gazeteci dövdükleri icin volkan babacan,yalcin ayhan,ufuk ceylan ve mahmut tekdemir'e 1 yil spor müsabakalarini seyirden! men cezasi verilmis.inanilmaz bir ceza gercekten.cok caydirici olmus.yani buna göre bu futbolcular söyle ailesini alip bir haftasonu futbol keyfi yapmaya stada gidemeyecekler.zaten o sirada futbol oynuyor olduklarindan degil tamamen bu ceza yüzünden bu keyiften mahrum kalacaklar.vay anasini sayin seyirciler.
    buda link.

yogun sorular üzerine gelen edit: mac sirasinda gözleri bagli olmayacak arkadaslar, yani en azindan su an icin böyle bir durum yok.cezanin tekrari halinde bu 4 futbolcuya sinemaya gitmeme, daha sonrakinde ve en ciddisinde ise futbolu biraktiktan sonra survivor'a gitmeme cezasi gelecekmis.yani daha ilk gazeteci dövmeden adamlarin canini mi alsinlar sizde de insaf yok.
  • ceza alan futbolcular maça çıktıklarında da geçerli olacaksa heyecan verici bi cezadır.
  • yani oynayabilecekler ama seyredemeyecekler.
  • (bkz: mavi ekran)
  • ödül gibi cezadır.
  • maçı oynarken seyredemeyecekler mi yani?
  • maça, gözlerinde körebe oyunundaki bez ile çıkacaklarını gösterir.

yıldırım demirören döneminde gerçekleşmiş ve pek şaşırtmamıştır.

edit: ulan dayanamadım ya. mantığı ne cidden bunun? dövdüğün gazetecinin gözü patladı da bir süre maç seyredemeyecek diye kısasa kısas aynı cezayı mı veriyorsun nedir yani? ben de şimdi sokakta adam dövsem bana da maç izlememe cezası mı vereceksin?
  • daha hala bu kepaze ligi izleyen varsa ben onun taa cücük beynini sikeyim.
  • bu adamlar gazetecileri tribünde mi dövdü ? hayır. bu adamlar bir taraftar grubu üyesi mi ? hayır futbolcu. bir futbolcuya ceza olarak seyirden men veriliyosa, bir taraftar olarak ben de küfür sonucu aldığım cezaların "gelecek haftaki maçta oynayamaz" şeklinde verilmesini talep ediyorum. bu oluyosa, o da olur.