şükela:  tümü | bugün
  • heartstone oyuncusu.twitch'te çok aşırı tepkiler verirken görebilirsiniz.genelde oyunu öğretir ve başarilidir da ama sanırım arenada spell yemeye karşi ayri bir hassasiyeti var.oyunu öğrenmek istiyorsanız izliyebilirsiniz nerde ne zaman takasa gireceğinizi çok güzel gösteriyor.
  • rage konusunda doktorasını tamamlamış muhterem hearthstone yayıncımız. yayınlarında küfür kıyamet yoktur, arenayı iyi oynar, iyi de anlatır, çiçek gibi board kurar. rng aleyhine çalışırsa,üç beş kişi illa troller, fazla ciddiye alır bas bas bağırır. sadece öğrenmeye çalışanlar için değil, yayınları genelde eğlencelidir.
  • gerçekten iyi oyuncu ve trade konusunda çok çok başarılı. en önemli özelliği oynarken anlatması/öğretmesi ve chat'le içli dışlı olması.

ama çok narsist. karşısındaki adamı aşağılayarak oynaması hoş değil. ilk başlarda severek takip ediyordum uzun zamandır, fakat son zamanlarda 5-10 dakikadan fazla katlanamaz oldum. bilmiyorum sadece ben miyim.
  • burada linki paylaşıldığından beri izlediğim yayıncıdır kendisi.

evet gerçekten güzel oynuyor falan filan ama karşısındaki insana hakaret etmesi, aşağılaması hoş değil. sonuç olarak yapay zekaya karşı değil insana karşı oynuyor o an dalgınlığına gelir yanlış bir hamle yapabilir ama bunu sonucu demek değil ki karşındaki adam gerizekalı.

ama allah için iyi oynuyor.
  • twitch yayıncısı, hearthstone oyuncusu, arena uzmanı. her akşam saat 9.00 gibi yayına başlar. uygulamalı arena dersi verir. bazen aşırı tepki verir diye düşünülse de aslında herkesin verebileceği tepkileri vermektedir kendisi. şahsen ben kendi oyunlarımda bazen ondan daha fazla tepki veriyorum. zaten bu oyunda sinirlenmeyen adamı direkt dalai lama ilan edebilirsiniz. ha, bu arada direkt yerine direk derseniz çok kızar.*
  • tüm otobüs hatlarının başlangıç ve bitiş duraklarını bildiği rivayet edilir. bir başka rivayete göre ise mtg oynadığı zamanlarda tüm kartlarım mana cost vb. bilgilerini ezberden cevapladığı duyulmuştur.
  • sene 2001 - 2002, beşiktaş'ta saklı kent'te sabahlara kadar shadowbane isimli bir mmorpg oynuyoruz, savannah lions guildin adı ve hayvan gibi bir nation olmuşuz, serverı ağlatıyoruz falan. böyle kale kuşatmalı, dev pvp olan bir oyun. bu adamla girdiğim battlelardan hiç birini kaybettiğimi hatırlamıyorum. sağa sola adam gönderir, düşman rotasını , kaç adamla ve nasıl bir setup ile geleceğini hesaplar ve bizim tüm orduyu yönetirdi. bizde sürekli tokatlardık. tanıdığım en iyi oyunculardan bir tanesidir.
  • kendisi tarihin en şansız mtg oyuncusudur da aynı zamanda, 1% gerçekleşebilecek bir combo varsa rakibi bunu her zaman yapar. trivial pursuiti pro gibi oynar, masaya d6, d8, d12 atarsın çok kısa sürede aklından çarpar sonucu söyler zeki adamdır vesselam. kendisini oyuna çok kaptırıp kendini üzmese daha da iyi bir oyuncu olacak.
  • hearthstone spark tv'nin şu video'sunda meşhur rage'inden bir kuple görebilirsiniz.

twitch yayınını birkaç kez izledim. iyi bir oyuncu olup olmadığını değerlendirebilecek kapasitem yok, ama mod'ların sürekli herkese laf yetiştirmesi, basarcos'tan hoca diye bahsetmeleri bana çok itici geldi. "öyle demeyelim, hoca kızıyor", "yalnız onu şeyapmasaydık, hoca görmeden siliyorum" vs... yayını izlemeyip sadece chat ekranını okusanız kendinizi bir tarikat toplantısında falan zannedebilirsiniz :)
  • sanırım 1978 doğumlu. dün geceki twitch yayınında arena'da mage ile 12-0 yaptı. keyifli bir üslubu var özellikle sinirlenince çok gülüyorum eheh. 2011 senesinde de kim milyoner olmak istere katılmış kenan ışık zamanı ve 15 bin kazanmış. iyi adam.