şükela:  tümü | bugün
  • nokianın turkiye distrubutoruydu, bu işten bayagı palazlandılar sonra kaptırdı galiba herkes ithal eder oldu,bir ara akıllı sayac satıyorlardı şimdilerde phılıps telefonları satmaya calışıyorlar
  • turkiye'de nokia'nin en yuksek yetkiye sahip servis merkezine sahipler. genpa veya kvk bile bazi i$lemler icin buraya gondermek zorunda kaliyor cihazlari. tabi bu durum son 1 yil icerisinde degi$mi$ de olabilir.
  • telefonlari cevap vermeyen, online arizali cihaz takibi servisi calismayan sirket. bakalim telefonu almaya gidince neler cikartacaklar basima.
  • kotu kedi serafettin'in cep telefonu oyununu yazmis sirket.
  • rezalet bir cep telefonu teknik servisi var. symbian yuklemeleri icin gotutdugum telefonumu tam 1 hafta oldu hala vermediler. internetten durumunu takip ettigimde de hala "tamiri sürmektedir" diyorlar. ne tamiri ulan yazilim yukle diye verdik, ne diyorsun? yuh olsun yuhlar olsun boyle hizmet anlayisina.
  • cep telefonu teknik servisi sorun çıkarmada pek yeteneklidir. tüketici kanunu bunları bağlamamaktadır. bıraktığınız telefonu istedikleri zaman geri verirler. ürünün değiştirilmesini istediğinizde de fantastik şeyler talep ederler. kendilerini alkışlıyorum, hayatta başarılar diliyorum.
  • cep telefonunuz bozulduğunda götürmeniz gereken en son yer burası. koca istanbul'da sadece bakırköy ve bostancı'da bayileri verdır. bostancı'da gördüğüm müşteri hizmetlerinin hayatımda gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri olduğunu söyleyebilirim. şöyle ki:

cep telefonu tamir için götürülür ki telefonun normal şartlardaki tamiratı, basit bir parça dağişimidir ve 1 bilemediniz 2 saatlik işi vardır. bostancı'daki bayide telefonunuzu verirken 1 haftalık tamir süresi alırsınız ve bu süre içinde size sms yoluyla bildirim yapılacağı söylenir (cep telefonunuzun bozuk olması ve kendi ellerinde olması umurlarında değildir tabii). aradan bir hafta geçip müşteri hizmetlerini aramaya çalışırsınız. müşteri hizmetleri 2-3 defa telefonu yüzünüze karşı meşgule aldıktan sonra (keyifleri yoktur belli ki) nihayet düşürdüğünüzde ve asık suratlı, hayattan bezmiş müşteri hizmetleri yetkilisine durumu anlattığınızda size söylenen bir haftalık süre birden 15 gün, hatta 1 ay oluverir. tam durumun vahametini, bir haftadır telefonsuz dolaştığınızı vs. anlatmaya çalışırken müşteri hizmetleri yetkilisi "iyi günler" deyip telefonu yüzünüze kapatıverir. işte böyle bir şeydir benim gördüğüm başarı elektronik.

başarılarının devamını diliyorum.

philips'i de bu denli ciddi bir kurumu partner olarak seçtiği için yürekten kutluyorum.

ek: cep telefonunu vereli tam 2 ay olmuştur ve hala cep telefonu tamirat için beklemektedir. çok profesyonel bir kurumdur bu başarı elektronik.
  • görülen, görülebilecek en başarısız, en lakayıt, en saçma sapan yetkili servistir. tüketici kanununu, kanunsuzca kendi lehlerine çevirmedikleri bir an görülmemiştir.
  • kriz döneminden önce ve nokia da henüz monitör üretirken hayvan kaliteli ve haliyle deve yükü paraya nokia monitörlerin dağıtımını yapan firmaydı. tahminimce mönitörler kurşun geçirmezdi.