şükela:  tümü | bugün
234 entry daha
  • saat gece yarısını geçtikten sonra verilen sigara bırakma kararları, ertesi gün uyanıp kahvaltıda kıymalı böreğin yanında demli bir çay içene kadardır. bu çok açık.

(bkz: iqos)
  • `:(bkz: #76583727)`
  • yöntemmiş, taktikmiş; vız geldi tırıs gitti. hastaneyle uğraşmadan gidip eczaneden ilacı aldım ve kafamda bir gün belirleyerek ilacı almaya başladım. bırakma gününe kadar da birer ikişer azalttım. bir süre sonra da iğrenç bir tat vermeye başladı zaten. bırakma günü de gelip çatınca attım gitti keza zaten içemiyordum. bir buçuk ay sonra da ilacı bıraktım ve bir tane bile içmedim. 6. ay ve mutluyum.
    gazanız mübarek olsun.
  • (bkz: champix)

sağlam bir ilaçtır. bırakmak istemediğim halde annemin ısrarlarıyla kullanmış biriyim.

benim gibi sürekli sigara içen bir insana bile 2 aylık bıraktırmış hatta sigaradan nefret ettirmiştir. ben sigaranın boşluğunu dolduramadım, o psikolojiyi atlatamadım ve sonra geri başladım. önce kafada bırakma isteğini oluşturmak lazım sonrası bu ilaçla kesin çözüme ulaşılır.
  • tey allam ya ulan niye başlarsın ki? hadi eski nesil neyse bilinçsiz insanlar, yeni nesle noluyor herkesin elinde? sonra uğraşırsınız böyle. arkadaş ortamından bahanesine de sığınmasın kimse, benim bütün arkadaşlar içerdi lisede, biz içmedik. zorla ağzına mı sokuyorlar?

var eczanede ilaçları, 13 yaşından beri içen gerçekten ağır bağımlı anneme o ilaçtan aldım, ilaç tesir etmedi ama felaket bir kararlılıkla bırakıyorum dedi bıraktı. 1,5 sene oldu. helal olsun sana annem, ne gençleri devirdin burdan! utanın lan
  • yetersiz stokla dağ başına kampa gitmek. sigara bitip şakaklarınız zonklamaya başladığında ise esasen vücudunuzun normalde ihtiyaç duymadığı ve o an o dağın başında bulunması imkansız olan bu boka neden kendinizi bağımlı kıldığınızı düşünmek.

bende üç aylığına işe yaramıştı. sonra tekrar başladım epey sonra tekrar bıraktım ve yaklaşık 15 yıldır içmiyorum aklıma bile gelmiyor.