şükela:  tümü | bugün
 • darısı uğurlamaya

  http://www.ruyatabirlerikitabi.com/…23375951229.jpg

  eeey sevgili
  uzatma dünya dünya sürgününü şunun ya
 • ulan her seferinde sol frame'de boyle seyler okuyup trol baslik zannediyorum, yazarin biri bisey sacmalamis heralde falan diyorum ve her seferinde gercek haber cikiyo. nasil fantastik bi ulkeyiz lan biz. bu nasi bi fantasy land ya. lan tayyip hepiniz orospu cocugusunuz dese her şehire kerane acip analarini yollayacak kadar yalaka adi kansiz soysuz insanlarla dolmus ulke ya.
 • hani biz tehlikenin farkinda misiniz diyince bizle dalga gecenler vardi ya. iste bu karsilamada kullanilan pankart o arkadaslara girsin..
 • burada hassasiyet kasıp "altı üstü türkçe bir yazının arap alfabesinde yazılmasıdır" diye entryler döşeyen arkadaşların samimiyetine inanmadığım durum. yazıyı yazanların niyetleri gayet belli. hatta zamanlaması manidar. bu yazıyı yazmak sorundur demiyorum fakat bunun bir iki adım sonrası ağırlaşarak önümüze sunulacak. tepki toplamak için illaki arapça "şeriat gelecek ulan" yazılması gerek sanırım.
 • türkçe diye savunmanın son derece aptalca olduğu pankart. biz de farkındayız türkçe olduğunun. o zaman nevşehir'de başbakan'a hoşgeldin demek için neden latin alfabesi dışında bir alfabe kullanıldığının anlatılması, ve illa latin alfabesi dışında bir şey gerekiyorsa da neden hiragana, kiril falan değil de arap alfabesinin kullanıldığının mantıklı ve ikna edici bir şekilde anlatılması gerekiyor arkadaşım.
  bunu anlatamıyorsan, adam buradan arapperestlik, dindarlık vb. istediği mesajı çıkarır zira ülkede arap alfabesinin ne anlama geldiği, kimler tarafından benimsetilmeye çalışıldığı ortada.
  herkesi salak mı zannediyorsunuz?
  nazi partisi liderini karşılamak için gotik (veya rünik) yazıyla "hoşgeldiniz" pankartı açanlar "ne var canım işte o da almanca o da almanca" dese götünüzle gülmez misiniz?
  heh işte islamcılara da öyle götüyle gülüyor herkes.
 • (bkz: nevşehir)
 • kim ne derse desin arapseverliktir, yok türkçe yok bık bık diye kıvırmayın.
 • haberde fotoğrafta görüp okuyabildiğim yazı. sağlamasını da haberin içeriğinden yaptım. demek bir iki inceliği öğrensem osmanlıcayı veya eski türkçeyi rahatlıkla okuyabileceğim diye gaza gelmemi sağlamış yazı aynı zamanda. bu arada konu neydi?
 • türk olmadıkları için, doğru yapılan karşılamadır.

  destekçi taraf için; hiç ırkçı ayağı çekmeyin, madem öze döneceğiz neden osmalıca (arapça-farsça) olayına dönüyoruzda gerçek türkçeye dönmüyoruz? haa ümmetti falan ayakları varsa %99 ihtimal 5vakit şekil olsun diye kıldığın namazda okudğun fatihanın mealini bilmiyorsun yani arapça bilmiyorsun çocuk yaşta bir tekerlemeyi sana dua diye iteleselerdi dua diye okurdun o misal.

  çok uzatmanın anlamı yok aslında mikron seviyede insanın olup biteni gördüğü dönem, benzeri için iran islam devrimini okuyun, ırak, suriye tarihini araştırın neydiler ne oldular desem okumayacaksınız. en kötüsü suriye'nin kaçabileceği bir türkiye vardı, aynı duruma düştüğünüzde türküm yazılı kağıtla dilenecek kapınız olmayacak.

  sonuc: dude iyi karşılanmış, gratz yakışır abime.. alkışlayın lan abinizi rezil köleler.
hesabın var mı? giriş yap