şükela:  tümü | bugün
  • eskisi gibi yazarkasa da kalmadığı için belki bir pos cihazı fırlatılabilir aslında guvenpark tarafından.
    ama iyi ekmek yemiş birini bulmak lazım gülleci falan.
  • bir vatandaş kendini meclisin önünde yaktı çaresizlikten. dün gibi hatırlıyorum
    yazar kasa fırlatmak pek hafif kalır. olay nasıl lanse edildi. adalet varsa inşallah işlesin.
  • yazar kasa tutuklanarak derhal iceri atılır.

onu atan ise bir gun sonra atv haber'e cikartilarak;
    -"kasanin fisi yazdirmasindan şüphelenip fetocu oldugunu anladim, ve kendi ellerimle basbakan'a teslim ettim", der.. pazartesi sabah belediye'de ise baslar..
  • dolar 5 tl oldu millet aç ama atacak yazar kasa kalmadı dimi. pos cihazıda olur. yetmez ama evet
  • yazar kasa var ama ortada kasa atacak başbakanlik yok. olsa da bunu yapacak daşşağa sahip kimse kalmıs mıdır şüpheli...
  • ecevite atan .... ..... neredeyse o atsın, sever.
  • imkansız olan eylemdir.
    yazar kasa yok
    başbakanlık yok
    bunu göze alacak taşşaklı adam sayısı yok gibi (cb hakaret suçu = allaha şirk koşmak ile aynı olmuş)
    bunu haber yapacak tv kanalı yok
    haber yapılsa bile bunu izleyip fikir yürütecek insan yok
  • türkiye’de başbakanlık kurumu kalmadığı için artık yapılamayacak eylem.
  • “sayın basbakanım, ben bir esnafım”

atarken söyleyeceği sözcük öbeği bu. fakat “saa...” derken havada indirirler:). hadi eylemi yaptı diyelim. önce nezarette bi ezerler daha sonra güzel bi hapis cezası alır. hadi bunlarda olmadı diyelim. aktrollerin saldırısına maruz kalır, işin finalinde kurtulmak icin akpartili olduğunu iddaa eder. ve mutlu son
  • iran'ın başına gelen yakın zamanda bizimde başımıza gelmez umarım çünkü doların şakası yok gibi.