şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tazecik bir youtube kanalı. berk sevgi, nâmıdiğer berkingham da grubun içerisinde. çok eğlenceli bir kanal olacağından eminim özellikle berk tarzını konusturursa.
    ps: bu entry ilerleyen aylarda kendisini editleyecektir.
  • educatedear (boğaç soydemir) , twitter'ın bence en komik ismi olan zıbın (berk sevgi) ve buğra oflaz'ın açtığı youtube kanalı. oyun kanalı demişler ama oyunla alakalı biri olmamama rağmen ben bayağı eğlendim. kendi aralarında bayağı kaliteli geyik çevirecekler biz de güzel güzel izleyeceğiz gibi duruyor. kanal linkini de şöyle bırakayım.
    base 42
  • boğaç - doğaç değişimden sonra izlemeyi bıraktığım kanalın sevdiğim kadrosunun yeni kanalı. bu kanal iş yapar sevgili geekler. izleyicilerden gelecek olan soruların olacağı bölümü merakla bekliyorum.

ps: umarım base 42'yi şubat ayında yapılacak gamingistanbul etkinliğinde de görürüz.
  • başlığı açmaya gelmiştim ki* boğaçı ve berk ı zaten sosyal medyadan biliyordum bence yeterince komik ve muhabbetleri çekilir adamlar diğer elemanı yeni tanıdım iyi gibi takip ederim yani bu kanalı aferin lan dediğim youtube kanalı.
    edit. 42 nin anlamını da açıklamaları çok güzel oldu çokta iyi oldu tamam mı anlamayan bizden değildir jdjdkdmd.
  • (bkz: mazur ark)

bu kanal yürür. uçar gider hacılar.

şimdiden 31k olmuş bile.
  • baklava unboxing videosu ile hem gece gece acıktırmış hem de güldürmüş adamlar. yeni kanalları hayırlı olsun
  • educatedear ve zıbın'ın youtube şeysi.
    boğaç soydemir'in yaptığı işlere zaten bobiler.örg'den beri bayılıyordum. çaldığı grubu da canlı dinleme fırsatı bulup gayet beğenmiştim. berk sevgi ile şimdiden çok iyi işler çıkarmışlar izleyebildiğim videolara yarıldım. berk çoğumuzu sevmese de biz onu seviyoruz.
  • rezalet bir tanitim vidyosundan sonra dev komik gulmeme yarismasiyla gonlumu kazandilar.

-3 lahmacunu tek oturusta yiyen assassin'e ne denir?
    +ezio

fdsjlkgdlkfj srsfszlr.

yalniz puanlamayi yanlis yapiyorsunuz. en ufak gulucuge bile saymaniz lazim, cok kiyak gectiniz birbirinize.
  • youtube'un en eğlenceli kanalı olmaya aday.

(bkz: aynen devam)
  • çok başarılı olacağını düşündüğüm youtube kanalı. zıbın çoğumuzu sevmese de, biz severek takip ediyoruz.*