şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli telefon aksesuarları üreten çin menşeli firma. hepsiburada da 60 liraya satılan kılıflarını aliexpress ten 4-6 dolar aralığında almak mümkün.

http://s.aliexpress.com/bqe3ijnv
  • powerbank'leri hakkında olumlu yorumlar duyduğum marka
  • kılıfları piyasadaki ürünler açısından oldukça başarılı ve kaliteli olmasına rağmen, fiyatlarının da bir o kadar uygun olduğu aksesuar markası.
  • b11 model nolu bluetooth kulaklığını aldığım kaliteli marka. fiyat performans olarak harika, tavsiye ederim.
  • aliexpress üzerinden alınabilecek en kalite telefon aksesuarlarını üreten firma.
    type c kablo, qi kablosuz şarj cihazı, 5-6 tane kılıf, 3-4 tane ekran koruyucu aldım hepside çok kaliteliydi. kesinlikle tavsiye ederim.
  • iphone için ürettikleri kablolar çok kalitelidir. kesinlikle tavsiye edilir.
  • baseus s06 bluetooth kulaklığını aldım.spor salonunda kullanıyorum batarya olarak,müzik kalitesi olarak tavsiye ederim 13 usd 'a daha iyisini bulamazsınız.

kulaklik bozuldu durumu ilettim 1 hafta icerisinde yenisini gönderdiler.satış sonrasıda gayet iyi.
  • edindiğim şarj kablosu, standart kulaklık ve bluetooth kulaklıkları (7-8 saat batarya performansı sunan ve üstelik s5'i gm 4g model telefonumda arama anında kullanamadığım için durumu kendilerine ilettiğimde, birkaç gün iletişimde kalmamıza rağmen sorun halen çözülemediğinde -ki model uyuşmazlığı olabileceği söylendi (?) ve bu durumu bir sonraki üretimlerinde çözmeye çalışacaklarını belirttiler; $17'lık b11'i gönderebileceklerini önerdiler ve birkaç gündür sorunsuz kullanmaktayım) genel mobil aksesuar piyasasının kendi çapında en iyilerinden olduğunu düşündüğüm marka.

mağazasına aliexpresss üzerinden bakabilirsiniz.