şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kaliteli telefon aksesuarları üreten çin menşeli firma. hepsiburada da 60 liraya satılan kılıflarını aliexpress ten 4-6 dolar aralığında almak mümkün.

http://s.aliexpress.com/bqe3ijnv
  • powerbank'leri hakkında olumlu yorumlar duyduğum marka
  • kılıfları piyasadaki ürünler açısından oldukça başarılı ve kaliteli olmasına rağmen, fiyatlarının da bir o kadar uygun olduğu aksesuar markası.
  • b11 model nolu bluetooth kulaklığını aldığım kaliteli marka. fiyat performans olarak harika, tavsiye ederim.
  • aliexpress üzerinden alınabilecek en kalite telefon aksesuarlarını üreten firma.
    type c kablo, qi kablosuz şarj cihazı, 5-6 tane kılıf, 3-4 tane ekran koruyucu aldım hepside çok kaliteliydi. kesinlikle tavsiye ederim.
  • iphone için ürettikleri kablolar çok kalitelidir. kesinlikle tavsiye edilir.
  • baseus s06 bluetooth kulaklığını aldım.spor salonunda kullanıyorum batarya olarak,müzik kalitesi olarak tavsiye ederim 13 usd 'a daha iyisini bulamazsınız.

kulaklik bozuldu durumu ilettim 1 hafta icerisinde yenisini gönderdiler.satış sonrasıda gayet iyi.
  • edindiğim şarj kablosu, standart kulaklık ve bluetooth kulaklıkları (7-8 saat batarya performansı sunan ve üstelik s5'i gm 4g model telefonumda arama anında kullanamadığım için durumu kendilerine ilettiğimde, birkaç gün iletişimde kalmamıza rağmen sorun halen çözülemediğinde -ki model uyuşmazlığı olabileceği söylendi (?) ve bu durumu bir sonraki üretimlerinde çözmeye çalışacaklarını belirttiler; $17'lık b11'i gönderebileceklerini önerdiler ve birkaç gündür sorunsuz kullanmaktayım) genel mobil aksesuar piyasasının kendi çapında en iyilerinden olduğunu düşündüğüm marka.

mağazasına aliexpresss üzerinden bakabilirsiniz.
  • baseus s06 bluetooth kulaklığı ile tanıdığım marka.
    alırken tereddüt etmiştim ama deneyimledikten sonra iyi ki almışım diyorum. gayet kaliteli bi kulaklığı var, sesi ve özellikle bass’ı çok iyi veriyor.
    diğer hoşuma giden özelliği ise evin içinde gezdiğim halde hiçbir kopma vs olmadı. ondan endişeleniyordum sonuç olumlu.
    (bkz: anker) ve (bkz: bluedio) dan sonra keşfettiğim bir çin markası daha. hepsinin de ürünleri kaliteli bence.
  • reklam filmleri dışında hiçbir boku kaliteli değildir.
    üç usb girişli araç şarjı bir ay içinde, 20.000 lik powerbanki üç ay içinde bozuldu. bir tek lighting kablosu çalışıyor, bakalım o ne zaman cortlayacak.
    bir daha alırsam iki olsun.