şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'deki köpeksever profilini çok net görebildiğimiz mecra.
  adam dünya sağlık örgütünün kuduz riski haritasını paylaşmış, altta cevap: "biz de insansız sokaklar istiyoruz" "seni bi dövmek lazım" "çiftleşen köpeklere taş atarsan tabi gelip götünü ısırır" "kana susamış kuduzlar sizlersiniz"

  allaaşkına iyice kafayı yediniz bi arkadaş edinin, çoluk çocuğa karışın, olmadı mahalledeki kahveye falan takılın.
 • sayfa sahibi eleman “köpeklere ölüm!” dememiş ki neden herkes bu kadar tepki vermiş gereksiz yere anlamadım. dediği şey şu: medeni olun ve diğer medeni ülkelerdeki gibi bir hayvanı sahiplenin. hiç bir köpek sokakta kalmasın ve bir yuvası olsun. hepsi sağlıklı ve mutlu yaşasın. köpekler için sokakta yaşamak konforlu bir şey değil ki. onların da eve ihtiyacı var. ayrıca diğer çıkan sorunlar (kuduz vs gibi sağlıksal problemler) da azalarak biter böylelikle.

  millet o kadar mal ki, bu çomarlara ne anlatabilirsin?

  edit: bir arkadaşın uyarısı üzerine tanım girmemişim gireyim.

  tanım: insancıl yollarla çözülmesi mümkün sorun.
 • sayfanın paylaştığı her konuda köpekperest bir gerizekalı çıkıyor ve böyle bir sorun olmadığını köpek dişlerini göstererek anlatmaya çalışıyor. sokakta köpek bulunması çocukluğumdan beri beni ürkütüyor. bu hayvanların tehlikesiz sorunsuz olduğunu savunmak apaçık cahilliktir.
 • ankara'da çankaya'da da olan sorun. sancak mahallesi'nde 10 civarında köpek çılgınca dolaşıyorlar. bir hayvansever olarak hayvanların esenlik içinde yaşamasını isterim ama insanlar için tehlike oluşturan bu başıboş hayvan sorununun da çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.

  ankaranın göbeğinde, 5 aylık bebeğimle markete giderken nereden köpek sürüsü çıkabilir, yakına gelirlerse saldırırlar mı korkusu yaşamak gerçekten üzücü.
 • her gün en az bir haberin çıktığı ve çoğunlukla yayaların ya da bisikletlilerin konu olduğu haber bilgi grubu. bu başlık önleyici tedbirler alınıp sokaklarda insanlar rahat hareket edene kadar sıcak kalmalı.
 • orospu çocuklarının desteklediği twitter hesabı.
 • twitter'da basibos sokak kopeklerinin yol actigi sorunlara yer veren, bu nedenle de kopekcilerin linc ve hakaretlerine maruz kalan ama yine de yilmadan paylasimlarina devam eden twitter sayfasi.
 • köpek çetesine ait bir köpek tarafından ısırılmama rağmen, desteklediğim sorundur. sokakta gezen köpek görünce hoşuma gidiyor.
hesabın var mı? giriş yap