• bugün hindistan cevizlisini denediğim içecek. gazsız içinde yumuşak etrafı bir şeyle kaplı gibi tohumlarla dolu lezzetli bir içecek. 10 tl etmez ama güzel yine de
  • mangolu, ananaslı, karışık, lychee ve muzlusunu denediğim içtikçe içindeki minik pıtırları çiğnemek isteyip beceremeyince yuttuğum, yumuşlu, gazsız ve tatlı içecek.
  • yaban mersinlisini denedim, içindeki tanecikleri yutmadan çiğnemeye çalıştığım için tat alamadım djnddmdm gerçi tadı da güzel değildi bence.
  • şehirlerarası bir petrolde ilk defa karşılaştığım içecek. ejder meyvelisini denedim. şeker oranı çok fazla değil. kıvamı biraz yoğun geldi. acilen yaygınlaşması lazım tadı çok güzel. yalnızca 25 tl olması biraz iç burkuyor.
  • nanelisini ictigim, ulkemizde satilmayan bir icecektir. icinde feslegen tohumlari bulunmaktadir.
    basil seed
  • ejder meyveli ve blueberry aromalı olanları denedim, gereksiz pahalı, almanıza gerek yok, içindekiler fesleğen tohumları patlatamadan yutuyorsunuz, bubble tea effect i beklentimi yıktı.

shell lerde 35, büfelerde 25-30 arası değişiyor.
    illa alıcam derseniz blue almayın derim.
  • ülkemizde satılmamasının sebebi sanırım bize göre bir içecek olmamasıdır. ben de ilk defa yurtdışında gördüm ve şişeyi zor bitirdim. tohumlar pek hoş olmayan bir his veriyor içeceği içerken.
  • ananaslısını tükettiğim garip içecek. basil seed drink with pineapple şeklinde geçmektedir.
    hindistan cevizlisinin ve karpuzlu olmayan diğer pembe renginin tadına baktım. hindistan cevizlisi içilebilecekmiş gibi gelmedi bana. ananas ve karpuzlu olmayan diğer pembe renklisi gayet içilebilir.

tanım : tohumlu içecek.
  • 20-25 tl arası baz fiyatı var pahalı ama dışardan çok şık duruyor. bildiğin koli basili içine basılmış da iç de görek amk der gibi. işte ticari zeka budur.
  • görsel

az önce ananaslısını içtim, tadı güzel ve içindeki çekirdekler ağzınızdayken ilginç bi hissiyat oluşturuyor. :d
    puanım: tadı güzel olursa içerim olmazsa aramam
hesabın var mı? giriş yap