şükela:  tümü | bugün soru sor
  • levent erden ve bekir ağırdır'ın hazırlayıp sunduğu programın ilk konukları, internet ekipler amiri mehmet serdar kuzuloğlu ve elem doktoru kemal sayar!

ntv ekranlarında bugün saat 21:00'de start alacak programın ilk konusu ise "sosyal medyanın hayatımızdaki yeri."

bu sohbet kaçmaz!
  • bu hafta mehmet aslantuğ ve zehra çelenk'in katılımı ile diziler hakkında oldukça güzel bir sohbete tanıklık ettiren program.
  • bu akşam geleceğin meslekleri üzerine çok keyifli ve üst düzeyde konuşmalara denk geldiğim, ekranlarda uzun zamandır görmediğim kalitede ve üst seviyede bir televizyon programı.

tamamen tesadüfen denk geldim kaldığım misafirhanede, uzun zaman sonra bir mühendis olduğumu ve ülkede siyaset, spor ve kavgalardan farklı gündemler olduğunu da hatırlatan şu keyifli sohbetten sonra perşembe akşamları bundan sonra özellikle takip edeceğim program.
  • çok güzel düşünülmüş. ancak sunanlar sohbetin derinleşmesine izin vermiyor. ilk bölümde serdar kuzuluoğlu çıtayı yükselttiği an zıplayıp aşağı çekmek için çok büyük efor sarf ettiler. sığ sularda yüzmeyi seçmek kendi tercihleri elbette.
  • tv'deki ender güzel işlerden. levent erden -kendisinden pek hazzetmesem de- ve bekir ağırdır hazırlayıp sunuyor. konular televizyon hafifliğinde işlense de bence "görecek gözleri olanlar için şüphesiz alacak ibretler vardır" kıvamında. ibretlerin en önemlilerinden biri, tecrübesi fazla ve aklını uzun yıllardır işletmiş insanların günümüz dünyasına bakışı.
  • (bkz: gerçek orada bir yerde) ve (bkz: meksika sınırı) gibi programların yokluğunda çizim yaparken arkada bir şeyler dinleyeyim diye açıyorum.

üç dört prorgam sonra levent erden denilen adamdan tiksindim yahu.
    doğu demirkol'un katıldığı program; bir programın bir konuğu ne kadar kötü ağırlayabileceğinin en net örneği olmuş.
    (bkz: https://youtu.be/myr8sd3tsrg)
    levent erden doğu demirkol'a -haa demek filmde oynadın haa, smokin de giymişin haa, sen nasıl ünlendin haa, tarzı saçma sapan ataklar yaptı espri mi nedir belli değil. muhabbet de bir yere varamadı.
    leventin atakları sonrası stüdyo south park sessizliğine falan büründü, ortam buz kesti.
    eminim doğu demirkol ilk beş dakika neden çıktım lan ben buraya dedi içinden adamın içsesini okudum.
    bir de adama neden konuşmuyorsun ya falan dediler.
    adamı daha adım atar atmaz ebelek ettiniz be.

bekir ağırdır kendinden emin, kalender, rol çalma çabası yok.
    yalnız diğer abinin kıskançlık, kompleks gibi mental sorunları var bu sırıtıyor kimin karşısına çıksa.

son olarak, programda konuların seviyesi çerezliğin bir seviye daha üstüne çıkması gerek.
    evet kendime bunu iş edindim.

editotion:
    bu da murat menteş 'in katıldığı programda murat menteşi bozup ortamı buz kestirdiği başka bir an.
    adam bildiğin bozuldu ya.
    ulan ne gereksiz adammışın sen levend erden
    https://youtu.be/rijnitifpes?t=2517
  • - yoksulluk nafakası nedir?
    - böyle 100 lira, 200 lira gibi bir şey.

(bkz: görürsem söylerim)