• ilginç bir deneyimdir. başka bir erkeğe oral yaptırmış olanı ile evlenmek de en az bunun kadar ilginçtir. homofobik olmamakla beraber erkek erkeğe ilişki bana hep iğrenç gelmiştir. kadın kadına olanı daha sevimli duruyor.
  • hiç oralı olunmaması gereken eylemdir.
  • bir erkek olarak mı yoksa kadın olarak mı? ikisi çok farklı şeyler çünkü :)
  • bir de o diğer erkek düğünde hazır bulunup gelinimizi tebrik ediyorsa tam bir rezillik. yaşanmıyor sanmayın.
  • kesinlike homofobik değilim hatta arkadaşlarım da mevcut çok tatlı eğlenceli duyarlı kişilerdir velakinn benim aşık olduğum adamın elin ta**aklarını emerken düşünmek midemi bulandırır o anda arkadaşım sıfatından bir adım öteye geçemez
  • tanım:
    normal ve ihtimal dahilinde olabilecek birşey
    sanki evlenen hanım kızımız çok günahsız ve mükemmel bir varlık
    oldu canım benim
    çok sevdim ben seni çok
  • sende ona yap olsun bitsin.hayatinizi silkeleyeyim.
  • ne yiyip ne içiyorsunuz olm siz, manyak mısınız tövbe tövbe
  • kadınların cevaplaması gereken soru. zira erkek erkeğe evlilik yasal değil henüz!
    bir eşcinsel erkek, bir kadınla neden evlenir ki zaten?
    aile ve toplum baskısı, yalnız kalma endişesi, dini sebepler, çocuk sahibi olma isteği...
    benim için, çocuk olur kesinlikle! çocuk sahibi olmak...
    birlikte olduğum erkeklerin çoğunun daha önce bir başka erkekle ilişkisi olmuştu. bunu hiç “ağzına almış/vermiş”denkleminde ve kabalığında düşünmedim. ama kadın-erkek ilişkilerinde farklı sanırım.
    erkeğinin bir erkekle olan ilişkisi her kadını rahatsız ediyor anladığım kadarıyla.
    demek ki iki yüzlülüğe devam...
    bir gey kafeye/bara gidin, gey sohbet/arkadaşlık uygulamasına girin de görün... “benim gey arkadaşlarım da var. çok tatlı, naif, duyarlı insanlar ama!..”cı arkadaşlar bile çok şaşıracak! hayatında gey görmemiş homofobik neylesin...

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap