şükela:  tümü | bugün
  • sadece bana özgü bir durum mu merak ettiğim nane. çevremde peyda olan bazı insancıkların ısrarla cinsel hayatını anlatmaya çalışmasından iğreniyorum. kardeşim ben seni o şekilde hatırlamak istemiyorum, dahası senin bir cinsel hayatın olduğunu dahi bilmek istemiyorum. bu ağzından salya akarak anlatma isteği de nedir bilinmez. ne bok yediysen içinde tut ayının oğlu. insanı hayattan soğutur bu insan türü.
  • guzel ve yakisikli olanlarinkinden tiksinmiyor ustune para verip sinemada seyrediyorsunuz.
  • eğer karşındaki taharet musluğu kullanmayan ve haftada bir duş alan ve akıntısının rengine kadar anlatan bir kadınsa, benim de içinde bulunduğum durum.

ve evet, böyle bir kadın var. böyle kadınlar var, siz benden iyi bilirsiniz tabii bunları.
  • iyyy iğrenç. bazı sitelerde görseniz şeylerine kadar paylaşıyolar. hemen kapatıyorum işim bitince rezale
  • niye herkes dünyada yalnızca kendi sevişiyormuş gibi düşünüyor ki ?
    kafanız mı iyi acaba ?
  • özellikle tumblr gibi bloglarda çükünü, memesini, kukusunu paylaşan türkleri görünce yaşadığım hissiyat.

sen tumblr kullanma ulan ayı.
  • hayatın hallerinden birisidir.

tiksinti enteresan bir şeydir. milliyetçi duyguları olan insanların milliyetçi olmayan insanlara göre çok daha kolay diğer insanlardan tiksindiği bilgisini vereyim size. araştırmalar hep ilginç şeyler öğretiyor.