şükela:  tümü | bugün
  • boş bir başlık. sürekli gülüşme, bakışma nedir amk magarada mı yaşıyorsunuz. tam olarak -gunaydın dedi demek ki beni sikecek, hastalıgına yakalanılmış olabilir.
  • çok fazla ama çoooook fazla sayıdalardır.%20&%30
  • keira knightley 'nin last night adlı filminde bu konu işlenmektedir.
  • anadolu kırsalında aşırı sık görülen bir olaydır. taraflardan biri diğerini öldürmediği sürece hasır altı edilir.
  • benim de sık sık şahit olduğum flört durumudur. evli bir erkek olunca, evli kadınlar daha yakın davranıyorlar.
  • ebru gündeş bu. bir gunde 3 defa elbise değiştiriyor. bir dost gibi davran vs diyor
  • genetik aktarım ile, medeniyet öğretilerinin çakışması kaynaklı bir sistemsel hatadır.

insanların bilgisi ve kendine güveni arttıkça inançlara bağlılık azalır.

evlilik, din gibi konseptler, tamamen insan uydurması ve iki tarafın da inanması gereken bir kavram olduğundan, zaman içerisinde bunlara olan inanç azalacak ve size garip, ama insan doğasına uygun durumlar ortaya çıkmaya devam edecektir.

iddialarımın doğruluğunun ispatını doğal seleksiyon yapmaktadır.
    bize göre "geleceği yaşayan" toplumlara bakarsanız, modern insanlığın nasıl geliştiğini ve nereye gittiğini görebilirsiniz.

ha siz yine de ilişkinizi silip atacaksanız, karşınızdakini kandırmadan yapın.
    varsa derdiniz önce partnerinizle çözün, olmuyorsa yolunuzu ayırın gidin flörtleşin kimle(lerle) isterseniz. ama karşınızdaki insanın sadece sizinle olmasını bekleyip, piç gibi başkalarına sarkmayın.
  • şimdi düşününce konuşmalar esprili yaklaşımlar yapıyoruz bizde . ama bu flört mü canım yazar arkadaşım anlamadım ben seni. kapı komşum beni ne kadar görse konuşur espriler yapar gülüp şakalaşırız. sonra o evine ben evime gidiyorum. ben flört mü yaşıyorum . adamın kulağına karpuz suyu niye kaçırıyorsunuz hjhjhj
  • yok ebesinin ami ali sami derler adama. senin flort anlayisin ne? cogu zaman o gulusmelerin kaynagi cocuklarin yaptigi sebeklikler falan oluyor
  • benim de dikkatimi ceken sey, iki evli insan karsilikli gülebilir mi? . halbuki birbirlerine tekme tokat girismeleri lazimdi.