• tipik fotomac haberi.

-----

ronaldo'dan mesaj var: "başkanım beni al."

transferde atağa kalkan fenerbahçe dün akşam saatlerinde hareketli dakikalar yaşadı.başkan aziz yıldırım'ın cep telefonuna "başkanım beni al." şeklinde sms yollayan ronaldo, "real madrid'de mutsuzum, fenerbahçe'de yeniden doğacağım zaten reankarnasyona da inanıyorum" dedi.
  • gazetelerden gördüğümüz-bildiğimiz kadarıyla, transfer dönemlerinde futbolcuların kulüp başkanlarına haber yollayarak başkanın takımına geçmek istediklerini bildirme şekilleri.
    yine okuduğumuz kadarıyla, ali şen'e falan nice haberler yollanmış, ne ronaldo'lar nice alessandro del piero'lar başkana defalarca haber göndermiş, "başkanım beni al" demiştir de muratlarına erememişlerdir.
    onlar da adam olsaymış kardeşim.
  • bu haberlerden en kolpası juventus 2.lige dusuruldugu zaman cıkmıstı.zlatan ibrahimoviç fenerbahceye mesaj yolluyor.
    "juventusta cok mutsuzum beni alın"
  • genelde bu lafı aziz yıldırıma söylerler. takımlarında mutsuzdurlar. hangi takım olursa olsun farketmez, ister barcelona, ister arsenal.. en son ronaldinho söledi bu lafı.
  • partnerimi tahrik etmek icin yatakta soyledigim laflardan biri.
  • bağcılar lisesi sınıf takımında* oynayan bir sağ bek olarak yıldırım demirören'e serzenişimdir. başkan bak haftada 1 karton sigaraya ne ferrari bırakırım takımda, ne ibrahim. santrafor olarak da bizim osman var. on numara çocuk, içkisi, sigarası, kumarı falan da yok. gece hayatımızda yok mynet'ten king oynuyoruz arada, biraz da wow falan. o da kantin masraflarına oynarım diyor. başkan bizi gör lütfen. bak bonservisimizde elimizde. yarın fotospor ile görüşüp bir de röportaj ayarlarız. bizim halı sahada yaparız sözleşmeyi. süper olur valla bak. bak ben şimdiden en az 50 forma satışı garanti ederim. bizim bütün sınıf alıcak valla. daha kombinesi neyim de var bunun. eş dost akraba derken köşeyi dönersin. demedi deme başkan. sonra çok yanarsın...
  • türk basınının tutunduğu dal.

başkanım beni al
  • beni al kucağına şarkısı eşliğinde söylenirse hitap edilen kişinin duygusal buhranlara girerek kabul etmesi kuvvetli bir olasılıktır.
hesabın var mı? giriş yap