• site, şu an sistem içinde adaylığı açıklanmış olan gerçek kişiler üzerinden oylama imkanı sunuyor. amaç adayları belirlemek değil seçim sonuçlarını öngörmek ve seçmenin nabzını tutmak sanırım . aynı zamanda adaylara mesaj yoluyla sesini duyurma imkanı sunması da güzel bir fikir. hem adaya hem seçmene hizmet etmişler.

ayrıca adayları incelerken farkettim ki partiler arasında sıralama gözetilmemiş karışık geliyor...
  • partilerin para verip yaptırdığı anketlerden daha güvenilir hiç olmazsa.
  • 31 mart mahalli idareler seçimleri için hazırlanmış en geniş kapsamlı anket platformu.
    adayların hepsini bir arada görebilmek ve onlara oy vermek mümkün.

kullanışlı bir site.
    http://www.baskanimkimolsun.com/
  • gereksiz bir sitenin, gereksiz reklamı. pusula dışında alternatifler ekleyebilme imkanı vermedikçe gerçekçi bir sonuç verebilmesinin imkanı yok.

eğer soru gerçekten "başkanım kim olsun?" ise benim cevabım pusulada yazmıyor.

edit: şu an 1-2 yerin adaylarına baktım site üzerinden ve siteyi yapan şahsın doğu perinçek fan club üyesi olduğunu düşünüyorum. hiç kimsenin umru olmayan ve adını dahi duymadığı duysa da sallamadığı adaylarını ikinci sıraya yazmış hep.

tavsiyem ya pusula sırasına göre ya da alfabetik sıraya göre düzenlemesidir. böyle çok kör göze parmak.
  • site tanıdığın sitesi. tıklayın, uplayın a dostlar :)
hesabın var mı? giriş yap