şükela:  tümü | bugün soru sor
  • üstümüzde gezen kara bulutları dağıtmak amacıyla denenmesi gereken sistem.malum ülkenin yarısı bir adayı,diğer yarısı diğer adayı istemiyor.hiç kimsenin üstünde mutabakata vardığı ortak bir isim yok.taraflar karşıt görüşün ülkeyi felakete sürükleyeceğini iddia ediyor.kimse kimseye güvenmiyor.herkes birbirine düşman.
    arkadaşlar kaosa doğru gidiyor ortalık,yeter artık bu gerginlik.bu işi el birliğiyle çözmemiz lazım.

    işte bu ahval ve şeriat içinde benim önerim dışarıdan yabancı başkan getirtmek.getirelim herkesin güvenebileceği ortak bir isim,kurtulalim bu sinir stresden.madem yetiştirdiğimiz başkanların yönetimlerini,düşüncelerini beğenmiyoruz,kim varsa bu işin piri,neyse parası verelim gelsin yönetsin.benim bu iş için aklıma gelen ilk isim pierluigi collina. kendisi hem bir zamanlar galatasaray ve fenerbahçe taraftarları gibi iki zıt kutubu bile birleştirebilmeyi başarabilmiş bir kişi,hem de mevcut siyasi konjonktüre uygun gördüğünü çalan birisi.üstelik türkiye'yi yakından tanıyor olmasi da cabasi.

    gelsin yumurta kafalim bitsin bu kavga,bizde rahat bir nefes alalım.yeter.
  • yabancı sınırı 6 (4+2) olduğu sürece verim alınamaz.
  • bakanlıklara da kaliteli yabancıların gelmesinin önünü açacak uygulama.alt yapıdan yetişen yerli bakanlar da bu rekabet ortamında, hem daha fazla çalışmak zorunda kalacak hem de astronomik ücretler istemekten vazgeçeceklerdir.