şükela:  tümü | bugün
  • bir daha iktidarın i'sine yaklaşamayacaklarını bilmeleridir. normalde fanatik akp sempatizanı değilim ama biraz önce fatma betül sayan kaya'nın cv'si başlığını görünce, kendini laik ve özgürlükçü diye tanımlayan tayfanın aslında akp'den daha beter baskıcı ve dar görüşlü olduğuna 1 milyonuncu kez şahit oldum.

ikiyüzlülükte master yapmışsınız hepiniz. bu insanlar boşuna akp'ye 22 milyon oy yağdırmıyor her seçimde. sizin bu ikiyüzlü aşağılık karakterinizi bu halk çözeli yıllar oldu. bundan sonra aha (o))) görürsünüz iktidarı.*

dipnot: memleket elden gidiyor falan diye gereksiz argümanlarla gelmeyin artık. memleket elden değil sizin ellerinizden gidiyor. şimdi gidin başörtüsüne olan nefretinizi özgürlükçü kafalarınızla aşağılamaya devam edin başka başlıklarda. ama şunu da unutmayın ki bu millet bir daha solcu bir partiye değil iktidar, koalisyon bile vermeyecek. insanlar tekrar gücü ele aldığınızda yine aynı haltları yiyeceğinizi biliyor. o yüzden seçimlerde oy değil babayı alıyorsunuz. çuvaldızı çomar dediğiniz insanlara değil kendinize batıracaksınız. yoksa ana muhalefete talim kıyamete kadar takılırsınız böyle.

edit: altta yine troller doluşmuş. ben akp'ye oy vermiyorum demedim, sadece fanatik hüloğğ çeken partizanlardan olmadığımı belirttim ama maşallah yine trollüğünüz üstünüzde. konuyu başka yönlere çekmekte üstünüze yok hadi bakalım :)
  • belki tek bir insanı allah olarak görmediklerindendir.
  • (bkz: akp'li değilim ama) adamları.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

edit: engellenen aktroller'in kankitolarından düşünce özgürlüğüne saygı minvalinde mesajlar geliyor. düşünce özgürlüğü demek "her saçmalayana saygı duy" demek değildir. bence "laikçi" ya da "laikler" ile başlayan her cümle, potansiyel saçmalamadır.
  • bende ak partili değilim ancak duble yol yaptılar.
    fethullah gülen kandırmış olabilir. onların ne kadar temiz yürekli insanlar olduklarını biliyorum. milletimiz affeder onları. bende affederdim ama ben ak partili değilim.

amerika ve haçlı orduları ile birleşen laikler ülkeyi batırıyor hep!
    mesela bu laiklerin okullarında 50 erkek çocuğuna tecavüz ettiler, yüzsüzler çıkıp yayın yasağı getirdiler.
    hep bu laikler yüzünden işsizlik almış başını gidiyor. ak partili olsam belki bir çözüm bulurdum.

ayrıca bu laikler ülkeyi soyup soğana çevirdi! pis hırsızlar.
    neyse ki başkanlık sistemi gelecek ve milletimiz bunlara gününü gösterecek.

not: ak partili olmadığımı söylemiş miydim!

edit: arkadaş editlemeden önce tam şöyle demişti...

''ak partili değilim''

tek zeki sizsiniz zaten! buradaki herkes salak!

zaten bende ak partili değilim canım. ama köprü yaptılar...
  • (bkz: yav hee hee)
    (bkz: akpli değilim ama ...)
    (bkz: başörtüsü mağduriyeti)
    (bkz: cehape zihniyeti)

ülke olmuş yangın yeri. patlamalar, tecavüzler, haksız kazançlar, papaz eriğini imam eriğine çevirmeler... ondan sonra hala başörtüsü çığrışması.
    tamam tamam mağdursunuz. ama 22 milyon insan neden oy veriyor söyleyim, çünkü resmin bütününe bakmıyor. hepsi bu. algılamak istedikleri gibi algılıyorlar.
    aman neyse ben napıyorum bu başlıkta? cahille tartışmaya girme haksız çıkarsın demişler.
    not: chpli değilim
  • (bkz: başkanlık sisteminin demokratları kudurtma sebebi)

ile benzer sebeplerdir. demokrasi öldürülmüş, üstüne toprak atılıyor ama insanlar bununla gurur duyuyor ve övünüyor. yapabileceğin hiçbir şey yok çünkü çoğunlukçu demokrasi hakim. tabi ki kudurursun.
  • mantık ve ahlak dışı olması.