şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ölerek parçalanarak uçuyoruz zaten.

edit: başkanlık güzellemesi yapan trol trollüğünü yapıp kaçınca başlık başa kalmış. işte bu mahlukatlar böyle vicdansız böyle haysiyetsiz ve ahlaksız oluyor. götleri sıkışınca da sıvışırlar.
  • aman yavaş uç, emniyet kemerini falan bağlamayı unutma.

yine de sözlükte büyük resme bakabilenlerin olduğunu bilmek takdire şayan.
  • aynen kardeşim ya. kesinlikle katılıyorum. bunu yeni fark etmiş olman üzücü.

toptan uzayı boylayacağız zaten az daha patlamaya, ölmeye devam edersek. aynen devam.

hadi şimdi şurdan
  • yavas ucsun saci basi dagilmasin dedigim olay. rejim degisikligi ve tek adamlik bu ulkeyi ordadogu batakligina sokar bir daha cikamayiz o batakliktan. daha abd'de ne tur bir baskanlik sistemi var bihaber insanlarin istedigi baskanlik tipi. abd tipi baskanlik nedir, nasil isler?
  • (bkz: deveyi yardan uçuran bir tutam ottur)**

zaten ülkeyi kendi istedikleri şekilde yönetmiyorlar mı? devenin karnı yeterice tok zaten. o yüzden nedir bu başkanlık hevesinin temel amacı acaba, meraklardayım.
  • "abd'de başkanlık sistemi olmasaydı muhtemelen hindistan'la yarışıyor olurdu."

sözü ile hindistan'ı küçümsemeye çalışan bir ahmağın beyanıdır. hindistan'ın dünyanın en hızlı gelişen ekonomilerinden birine sahip olduğunu bilmeyen bir kuş beyinlinin yaşadığı ülkenin en ufak bir gelişim içinde olmadığını anlayabilecek zekaya sahip olabileceğini düşünüyorsak büyük yanılgı içerisindeyiz demektir.
  • uçurumun kenarına getirdin ömrümü/harabeye çevirdin garip gönlümü

müslüm babayı saygıyla yad ediyorum.
  • yemin ederim üşeniyorum böyle dallamalara cevap vermeye artık.

abd başkanlık sistemiyle türkiye'nin başına musallat edilmek istenen ucube sistemi karşılaştırıyor dalyarak.

uçuracak doğru ama havaya uçuracak.