şükela:  tümü | bugün
  • entrinin sonunda "korkma, titre" okumayı bekledim lakin olmadı. bir de "gülenist" çıktı başımıza diğerleri yetmezmiş gibi.

edit:"kapalı oylama" dediğin "kapalı oturum" olmalı bu bir.

ali kemal zade boris dediğin kişi muhafazakar ümmetçi "boris johnson" oluyor; o "zade"yi niye oraya ekleyip kutsallaştırdın bu iki.

15 temmuz olaylarından sonra fethullah gülen'in adının "fetö", "feto" olarak zikredilmesi "fethullahçı terör örgütü"nden ötürü değil, adının bozulup halkın gözünde daha itibarsız görünmesi içindi bu üç.

kaynak olarak yine twitter'da kendi hesabını vermişsin, çok sağlam ve söylemlerini destekleyici olmuş gerçekten, bundan sonra saymaya devam etmeyeceğim.

"gülenist" deyip ne yazık ki bir "kemalist" oluşturamayacaksınız zira bu ülkeye fazla gelir.

milliyetçi hareket partisinin durumunu "nisbi butlan" olarak değerlendiriyordum; artık hükümsüzdür zira bu partinin hüdapar'dan farkı yoktur gözümde.

cumhuriyet halk partisi ise baykal'ın kara çarşaflılara chp rozeti taktığı gün bitmişti, artık uzatmaları oynuyordu. chp seçmeni "vay atatürk'ün partisi" demedi de bugün bhh'nin yaptığı "dik duralım, saray'a teslim olmayalım" mitingini geri çevirdi; neden, çünkü chp seçmeni kürt lafının geçtiği bir yerde olmaktansa erdoğan'ın saray faşizmine boyun eğmeyi daha doğru buluyor. bu parti sol parti değildir.

hdp vekilleri de tutuklu.

başkanlık gelsin. bu kadar ayrışan ve kafasına tokmakla vura vura anlatsan birtakım olayları anlamayacak halk başkanlıkla yönetilmeyi hak ediyor.

bu da başkanlık sistemi bol bol okuyun, sindirin. hak ettiğiniz şekilde yönetileceksiniz. siz yönetilmeye devam ederken de biz oligarşiye karşı durmaya devam ediyor olacağız.

başkanlık

malumun ilanı

edit 2: entrilerini silme silme, başlığın ilk entrisini de değiştirmişsin, söylediklerinin arkasında dur. yazık ki ekran görüntüsü almadım. düşmanın bile onurlusunu istiyor insan.

edit 3: arkadaş istanbul üniversitesi hukuk fakültesi'ndenmiş. yoksa ışid'e karşı eylem yaptığımızda karşımızda duranlar sizler miydiniz? fakülte'nin adını kaldır oradan, kirletme!