şükela:  tümü | bugün
  • pazartesi akşamı genç bir kadın aklında asla bilemeyeceğimiz sebeplerle istanbul'da bir otelin çatısına çıktı.genç kadın asla bilemeyeceğimiz düşüncelerle çatının kenarına oturdu.insanlar gördü,polis geldi.genç kadın her şeye rağmen atladı. artık hayatta değil.
    benim çocukluk arkadaşımdı.tanısanız intiharı ona hiç yakıştıramazdınız. tanısanız gülümsemesini unutamazdınız. tanısanız yaşaması için her şeyi yapardınız.
    o gece bizim duyunca bile ürperdiğimiz anları birileri videoya çekti.gerçekten anlayamadığım,anlamak da istemediğim bir amaçla internete koydular.yetmedi bir sürü haber sitesi haber yaptı.pyd/fetö soruşturması gibi komik şeyleri bile sıkıştırdılar.bir sürü insan ,uzaktan tanıyanlar,öğretmenleri,arkadaşları,ailesi ve annesi izledi bu videoyu. annesi kızının son anlarını izledı. izleyenlerin gece uykusunu kaçırdı belki ama annesi bir ömür unutmayacak onu.
    başkasının ölüm anını kaydedip internete koymak asla anlayamıyor olduğum bir eylem.düşünürken delireceğimi hissediyorum.neden yapar biri siz söyleyin.haber sitelerinin bunları böyle paylaşabiliyor olabilmeleri de doğru gelmiyor.
    not:youtubedaki videoyu şikayetlerle kaldırdık ancak haber sitelerindeki videolara ne yapabileceğimizi bilmiyoruz.en azından geride kalanları için kaldırabilmek istiyoruz. ne yapabileceğimizi bilen birilerinin yardımına açığız.