şükela:  tümü | bugün
  • sadece kalben aldatılırsa kendini kötü hisseden kız repliği. bunlar çok ideal kızlar olur. "aşkım sarhoştum" diyerek uzun yıllar olabiliriz bunlarla. keşke herkes böyle anlayışlı olsa.
  • size en yakınlarından içeriden bilgi vereyim:

yatakta son derece vasat hatta beceriksiz bir kızdır bu.
    35-40larına geldiğinde, çocuk da yapıldıysa, sizin başkalarıyla düşüp kalkmanıza göz yumacak kadındır aynı zamanda. çünkü cinsellik onun için bir külfettir.

yani sayın erkekler, bu kadar duygusal olmayın. başkasıyla yatmanız o hanımefendinin zerre kadar umrunda değildir. haklarını, maddi desteğini vs. verdiğiniz sürece aşık olmanız da zerre umrunda olmaz.
  • bunun anlayışla hiçbir alalası yok. midesizliktir.
  • aslında çok fena bir söz bu.
    gerçekten çok yaralayıcı bir cümle.
    dokunmana engel olamam, dokunursun. ama en azından kalbin sadece benim olsun diyo lan.
    oğlum ne ruhsuz piçlersiniz siz ya.

gelmiş bir de diyor ki yatakta vasattır bu kız.
    yatakta herkes vasattır evladım. yatakta performansı yükselten şey karşı tarafa duyduğun aşk ve tutkudur.
  • sadece kızlara, kadınlara mahsus bir söz değildir ki bu, öyle olsaydı;

bunca cuckold ortalıkta bu kadar rahat dolaşmazdı sanırım.

sonuç itibariyle,

her kim söylerse söylesin geri zekalının önde gidenir. ilişkiler karşılıklı anlayış, özveri ve sabır gerektirir derken abartmaya da gerek yoktur.
  • bunu diyebilen kadın ya yürek yemiştir ya da o adama karşı zerre bir şey hissetmiyordur sevgi bağlamında.
    o yüzden beyler eğer bu cümleyi duyuyorsanız biliniz ki bir hiçsiniz veya altın yumurtalayan horoz.
  • "platonik olucan bu hayatta." kafa rahat mis. seyret ve mutlu ol. *
    sadece göremeyince incinirsin.
  • (bkz: gavat)

çiftlerden ister kadın erkeğe, isterse de erkek kadına; kim kime söylerse söylesin, sonucu değişmeyecek ifadedir.

godoşluğun lüzumu yok, aşk paylaşmaz, sevilen kişi paylaşılmaz.
  • (bkz: gavat)
  • dolaylı tümleç eksikliğinden dolayı anlatım bozukluğu bulunan cümle. doğrusu "başkasıyla yatman değil başkasına aşık olman beni incitir"

hermione granger, gryffindor, hogwarts.