• bunu diyebilen kadın ya yürek yemiştir ya da o adama karşı zerre bir şey hissetmiyordur sevgi bağlamında.
    o yüzden beyler eğer bu cümleyi duyuyorsanız biliniz ki bir hiçsiniz veya altın yumurtalayan horoz.
  • bunu diyen kişi zaten aşık değildir.

aşık olan insan bırak yatmayı, bir parmak ucunun başka bir tene değmesini bile sayısız anlam yükleyip, bu anın mucizeviliğine hayran olur. bir tenin başka tenin sıcaklığını hissettiği anın eşsizliğini bilir.

aşık insan bunun tam tersini bile kabul edebilir, ama bunu kabul etmez.
    başkasına aşık olduğunu bildiği insana elinde olmadan kapılır ama başkasıyla yatmasına katlanamaz.

aşk filmlerdeki, kitaplardaki kadar romantik değil.
    daha yakıcı, daha yıkıcı.
  • bunun anlayışla hiçbir alalası yok. midesizliktir.
  • size en yakınlarından içeriden bilgi vereyim:

yatakta son derece vasat hatta beceriksiz bir kızdır bu.
    35-40larına geldiğinde, çocuk da yapıldıysa, sizin başkalarıyla düşüp kalkmanıza göz yumacak kadındır aynı zamanda. çünkü cinsellik onun için bir külfettir.

yani sayın erkekler, bu kadar duygusal olmayın. başkasıyla yatmanız o hanımefendinin zerre kadar umrunda değildir. haklarını, maddi desteğini vs. verdiğiniz sürece aşık olmanız da zerre umrunda olmaz.
  • dolaylı tümleç eksikliğinin bulunmadığı cümle. dt yi cümleden çıkarınca anlam değişmiyor. kendisine mi aşık olacaktı adam?
  • "platonik olucan bu hayatta." kafa rahat mis. seyret ve mutlu ol. *
    sadece göremeyince incinirsin.
  • "seni okutan türkçe hocasını" dedirten başlıktır.
  • vardir boyle kizlar, seksten sonra sadece bir kisiyi dusunebiliyor olursun o da asik oldugun kizdir, sadece bir kisiyi sevebilir oluyorsun, sadece bir kisinin saclarini oksayip kucuk bir öpücük kondurup yaninda huzura erebiliyorsun. kizlarin boyle dusunmesi gayet normal yani, gercekten asik olursaniz eger bir bakmissiniz kizin baskasiyla yatmis olmasi da sizi cok ilgilendirmiyor elbet senin yanina gelecek huzura erebilmek icin. belki de ben gavatım amk bilmiyorum ama benim asik oldugum kiz bana asik olsun yeter kafasindayim geri kalanlar insani ihtiyac. yeter ki bana aşık olsun amk.
  • bunu soyleyen insanin kendine zerre saygisi yoktur.
hesabın var mı? giriş yap