şükela:  tümü | bugün
  • baskent 34+.
    eylül 2006'da kurulan ve genc basketbolcular yetistirmeyi hedefleyen spor kulubu. simdilik sadece istanbul'daki basketbolseverlerin dahil olabilecegi bir organizasyon. ihsan bayülken koordinatörlügündeki baskent 34'ü, leyla caliskan calistirmaktadir. baskanligini ise murat murathanoglu yapmaktadir.

http://www.baskent34.com/
  • murat murathanoğlu'nun her cümlesinde kullandığı klüp. bugün bakkala gidiyordum ordan baskent 34'e uğrayayım dedim... baskent 34 topu at... at baskent 34 at... tamam sponspor arıyor olabilirsin de bu kadar da olmaz ki. özellikle radyo programında illallah geliyor. bana ne kardeşim senin kulübünden, sponsorundan allah aşkına... ülkedeki tüm spor kulüpleri böyle mi yapsınlar yani. bir sen mi varsın?
  • içinden 8 birinci/ ikinci lig oyuncusu ve bir nba oyuncusu (bkz: furkan korkmaz) çıkarmış kulüp.

türkiye'de birkaç nesile basketbolu sevdiren murat murathanoğlu tarafından kurulmuş ve mali imkansızlıklar dolayısıyla kapanmıştır.

murathanoğlu instagram'dan yaptığı açıklamada bu girişimin önünü kesenler olduğundan bahsetmiş ancak isim vermemiştir.

gerçekten türkiye'de hiçbir başarı cezasız kalmıyor.