şükela:  tümü | bugün
 • ankara da mithatpaşa caddesinde bir diksiyon kursu. burada ayrıca spikerlik/sunuculuk ve seslendirme ile ilgili eğitim verilmekte. hocaları mehpare celik ve rustu asyali gibi tanınmış başarılı kişiler ve sertifikasi da trt ve ntv gibi kanallar tarafından kabul goren bir yer.
 • rüştü asyalı ve mehpare çelik'in yanısıra haluk cömert adlı sesine tapılası insanı da bünyesinde barındıran yer.
 • aynı zamanda nevin agiç, elçin temel, sevgi özel, levent ince gibi değerli hocalarda ders vermektedir.özellikle mehpare hocanın derslerde verdiği hayat dersleri de insanın hemen kapmak isteyeceği cinstendir.
 • http://www.diksiyonkursu.com/index.html adresinden de ulaşılabilinen, ankara ve istanbul'da hizmet veren diksiyon kursu. başkent iletişim bilimleri akademisi olarak geçen bu kursta selendirme, oyunculuk, diksiyon, spikerlik v.b. üzerine eğitim verilmekte. bu kurumun kadrosunda rüştü asyalı'nın (benim için hala keloğlan) bulunması ise ayrı bir güzelliktir. eğitimin dışında birazda bana masal anlatırmısınız diye garip isteklerim var. evet derlerse kayıt yaptırcam hemen.
 • şişlide istanbul şubesi bulunan kurs. oyunculuk kursu devlet tiyatrocuları tarafından verilmekte olup, oyunculuğun temeli, oyuncu kimliği, doğaçlama, algı, farkındalık, nefes, diksiyon, tirad çalışmalarıyla hem oyuncu olmak isteyenler için başlangıç aşamasında hem de kişisel gelişim amaçlı olarak ifade ve yaratıcılığını arttırmak isteyenler için faydalı bir kurstur. aynı zamanda pek çok ünlüden ders alma şansına sahip olursunuz.
 • size güzel konuşmayı değil, güzel konuşma için neleri yapmanız gerektiğini teorik ve pratik olarak profesyonel bir kadroyla sunan kurum. eğitim kadrosu özellikle trt özgeçmişine sahip ve zengin; teknik altyapısı ise her türlü donanıma sahip, şirin bir cafesi bulunan eğitim yuvasıdır.

  izmir şubesi de açılmıştır.
 • seslendirme derslerine "hiçbiriniz seslendirme yapamayacaksınız" diye başlayarak "bu işte para yok gidin siz" diye devam edip "yapamıyorsun, beceremiyorsun, erken girdin, geç çıktın, cek değil o ceaaaak diyeceksin (bkz: jack), pappatyeaaam diyeceksin" şeklinde imanını gevretirler. bir ton parayı yaş ortalaması 35 olan insanların ortasında rezil edilmek için verirsin. 15 kişi başladığınız dersler 2 kişiyle sonlanıverir. önemli değildir parayı çoktan almıştır başkent iletişim.
 • karar verme aşamasında ankara şubesine giden arkadaşların yardımına ihtiyaç duyduğum akademi, eğitim merkezi.
 • bir süre önce buranın kursuna gittim, kesinlikle tavsiye etmiyorum !! ankara'daki tüm diğer kurslar gibi çok kötü.

  rüştü asyalı'nın derste sadece müge diye eczacı bir kızla konuşması, biz de metni okumak istediğimiz halde müge'den şaşmaması küfür gibiydi. gitmeyin ve paranızla rezil olmayın.