şükela:  tümü | bugün
 • şu an tanıtımı yapılan, ankara büyükşehir belediyesi'nin hizmete sunacağı ankara'nın mobil uygulaması.

  https://twitter.com/…tatus/1228221936083226624?s=20

  https://apps.apple.com/…/başkent-mobil/id1492899617

  https://play.google.com/…tr.bel.ankara.baskentmobil
 • tabii ki de hibrit app olsun diye javascript ile yazılmış uygulamanın (react native bile uğraşmadan direkt react gömmüşler webviewa) telefonumda garip bir js hatası yüzünden çökmesi şaşırttı mı şaşırtmadı. tanım: aceleye getirilmiş gibi duran bütün işlerdeki gibi patlamasına şaşırılmayan hede
 • keşke gsm şebekesi olsaydı. ama öyle siksel altyapısı kullanıp adı bilmem ne şebekesi olması değil. bildiğimiz mobil şebeke. şu 3 şebekten bizi kurtarsaydı.

  t: daha da geliştirileceğini düşündüğüm app.
 • kent kameraları, ego otobüsleri, ankara kart işlemleri, ücretsiz wifi noktaları, sokak hayvanlarına destek, gönüllü katılım, eczane listesi vs. gibi hizmetler sunan oldukça basit ama kullanışlı bir uygulama. mansur yavaş iyi yolda.
 • evcil hayvanları kaybolan insanların uygulama içerisinde duyuru oluşturmasına imkan sağlayan bir bileşeni bulunan uygulama. bu yönüyle bile çok olumlu.

  bu ilan kısmında tek sorun, android cihazlarda geri tuşuna basarak bir önceki sayfaya geri dönemiyorsunuz. illa sol yukardaki, uygulama içi geri butonuna basacaksınız. bu hatayı kolaylıkla düzeltirler diyorum, gözden kaçmıştır.

  iyi düşünülmüş bir uygulama. etki alanını daha da arttırırsa akıllı şehir konseptini ilk sunan başkan olarak tarihe adını yazdırır sayın mansur yavaş. tabi bunun için daha çok yol var fakat ilk adımın başkent mobil uygulaması ile atılmış olması mutluluk verici.
 • tam anlamı ile tanıtımlardaki gibi aktif bir şekilde kullanımı ve bilgilerin güncel olması durumunda yaşamı pratikleştirecek harika bir uygulama. ve tüm şehirler için yaygınlaştırılması muhteşem olur.
 • çok süper uygulama. çağa ayak uydurduğunuz için teşekkürler başkan!
  fakat;
  -acil bildir butonu için profil doldurmamızı istiyor, profilde bilgileri dolduruyoruz fakat güncelle butonu çalışmıyor.
  -mail butonuna bastığınızda uygulamadan mail aplikasyonuna geçiyor ve attığım mail 3 gündür iletilemiyor. bkz; teslim tamamlanmadı
  iletiniz ankarabuyuksehirbelediyesi@hs01.kep.tr adresine teslim edilirken geçici bir sorun oluştu. gmail 18 saat boyunca iletiyi yeniden göndermeyi deneyecek. teslim kalıcı olarak başarısız olursa bilgilendirileceksiniz.

  umarım sorunlar hızlıca giderilir.
 • dağın fare doğurması gibi bir uygulama. zaten olan uygulamaları bir uygulamaya toplamışlar. değişik bir şey yok. gelen otobüs saatleri de tutmuyor.
 • çoğu ankara'lı insanın henüz haberinin olmadığı güzel uygulama.
 • haberi olmayanlar için ankara büyükşehir belediyesi'nin attığı mesaj aşağıdaki gibidir.

  -----
  ankara büyükşehir belediyesi'nin geliştirdiği türkiye'nin ilk akıllı belediye mobil uygulaması "başkent mobil" ile artık ankara cep'te.

  acil bildir bölümünden ankarakart bakiye yüklemesine, pati destek'ten engelli erişimine kadar yüzlerce özellik artık başkent mobil'de.

  e-demokrasi ile mahalle bazlı projelerin yakın zamanda uygulama üzerinden belirleneceği ve ankara'nın yönetiminde ankaralıların söz sahibi olacağı başkent mobil'i indirmek için:

  android: https://play.google.com/…tr.bel.ankara.baskentmobil

  ios: https://apps.apple.com/…ent-mobil/id1492899617?l=tr

  -----