şükela:  tümü | bugün
  • ziya gökalp bulvarı sağlık 2 sokak'ta bulunan, eskiden çok tonton bir kişinin işlettiği; fakat vefatı nedeniyle kızının işleri devraldığı, vaktiyle piyano dersleri aldığım, yakın geçmişte de hiç elimi sürmemiş olsam da bir gitar satın aldığım şirin müzikevi.
  • ankara'da keman satın almak isteyen herkesin uğraması gereken bir yer. piyano ve gitar konusundaki çeşitlilik hakkında çok fazla yorum yapmak istemesem de keman konusunda oldukça geniş seçeneklere sahipler. sandner'in ankara'daki distribütörleri ayrıca. bu zamana kadar buradan aldığım veya alınmasına aracı olduğum hiçbir kemanla alakalı bir sıkıntı yaşamadım. bunun da ötesinde, eğer kendi kemanınızı kendiniz seçecekseniz, oldukça sabırlı ve yardımcı olmaya çalışan insanlarla karşılaşacaksınız. saatlerce alın çalın, sorular sorun, almadan çıksanız bile bir kez olsun kızmaz, surat asmazlar. bir enstrüman almak için google araması yaptığınızda ilk sırada çıkan firmalardan hiçbirinde bu sabrı bulamazsınız mesela, tecrübeyle sabit.

    kendi kemanımı koskoca bir odada, karlı bir ocak günü yaklaşık 5 saat boyunca deneyerek karar vermiştim. 'hadi' diyen tek insan babamdı. çok da güzel kitap arşivleri vardır. arasıra gidip kurcalamakta fayda var.

    kolejdeki yerlerinden taşınmışlar, hayırlı olsun.