şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir iddia var.

kaynak

eğer böyle bir şey varsa gerçekten artık ağlanacak halimize ciddi ciddi gülmeye başlayacağım. nasıl böyle bir iş bilmezlik olabilir. ben zamanında zarar ettim. fiyatımı iyi belirleyemedim. ama zarar etmem söz konusu olamaz, benim yanlış fiyatladığım ürünü kullanan abonelerim farkı ödeyecek. hadi sıkıyorsa ödemesinler. gazlarını keserim. bu elektrik kayıp kaçak bedelinin bile önüne geçer. bu milletin her bireyine sabırlar dilerim.
  • doğalgaz faturalarını ödeyemeyince mecbur vazgeçecek kullanmaktan. bunlar başka türlüsünden anlamaz. aldıkları doğalgaz ne zaman ellerinde kalırsa o zaman belki indirim yapmayı düşünürler. hatırlatayım yurt dışından aldığımız doğalgaz kendi halkımızdan daha ucuza yunanistan'a satılıyor. bu ne şimdi?
  • rüşvetini pardon bağışını yapmış sonuçta, her hakkı elde etmiştir.
  • parayı veren halkın parasını çalar

nasreddin hoca fıkrası gibi olay ama fıkra değil gerçek.

- kanka sen ensara bağış yap biz de sana yaptığın bağışın beş katı parayı tahsil edecek bir gelir kalemi verelim?
    + win-win yani
    -eved kanka yhaa sen win ben win sonra hep beraber vınnnnn,
    - bu eqonomi çok eyi
    + wallahul azim, allahu ekber ve lad dallin göz yakmaz
  • yarramın başını alırlar yetkisidir...

mahkemeden döner.
  • halka da geriye dönük oylarda değişiklik yapma yetkisi verilse misal.. belki bu kadar becerilmekten ''eeh eytere beaa'' diyenler olmuştur.. onları bari belirlemiş oluruz..
  • ağustos ayında parasını verip aldığım, mülkiyeti bana geçen gaz için bu ay ‘önceden aldın o zamsızdı, farkı öde’ diye 30 tl aldılar. o zaman ben telefonu da önceden almıştım onun zamlarını da ödeyeyim? nasıl olsa kullanmaya devam ediyorum.
  • ön ödemeli sayaca sahip olduğum için beni de etkileyen durum. şimdi şöyle de birşey var. ben kartıma tl yükletip gaz kullanıyorum. öyleyse ben de kullanmadığım gaz için peşin ödediğim tutar üzerinden başkent doğal gaz a.ş.'den faiz indirimi talep etmeliyim. benim paramı kullanarak faizde değerlendirebilirler.