şükela:  tümü | bugün
 • fetö'den daha az tehlikeli ve daha çok kripto oldukları için bu gruplarla mücadeleyi emniyet değil sosyal medya ve müge anlı yapıyor. sonra da muasır medeniyet, sonra da ahlaklı nesil.
 • biri çıkar ve "bunlar zaten bu yolun yolcusu" deyip olayı kapatır. sonra gerçek ülke gundemi olan siyasilerin geliştirici, iyileştirici laf ebeliklerine devam ederiz.
 • bütün gündem, siyasi ataklar, musul meselesi, fetö, darbe girişimi, milli irade söylemleri bu insanlar için değil mi? yani ortada dönen siyaset, çatışmalar, uygulanan her türlü olay, kanun hükmünde kararnameler, ohal, istikrar söylemleri vs. hepsi halkın daha doğru ve daha güvenli yaşaması için değil mi? bu çocuklar milli iradenizi kapsamıyor mu? halktan, milletten değil mi bunlar?

  şimdi çıkıp başkanlık konuşacağınıza bu ülkenin bok çukurunda olan bireyleri için bir şeyler yapsanıza. aynı şehirdesiniz, on kilometre ötenizde yaşama bakın. saraylar içinde altın kaplamalı bardaklarla içtiğiniz çaylarınız boğazınızda kalsın.
 • türkiye'deki tecavüz haberlerinden yola çıkarak potansiyeli keşfeden girişimci mafyanın işleridir. sapık patronlara hizmet etmişlerdir.

  patron olmakla karşındakini insan yerine koymamak arasında bir ilişki olmalı. bu suça, müşteri olarak en büyük desteği verenler içerisinde umarım siyaseten sevilmeyen birisi olur da olay sonuna kadar açığa çıkar.

  o yaştaki kız çocuklarına gelecek sağlayamayan devlete ve ailelere yazıklar olsun.
 • şimdi yeni yapılacak olan camii maketini ( altından ) gözünüzün önüne getirin. üstüne bir de pişkin pişkin sırtlan günü kurtaran faydacı sırtlanları " dindar liboşları " ekleyin.
 • fuhuş kölesi onlar . (bkz: masaj) bahane.

  bu milletin ikiyüzlülüğü midemi bulandırıyor.
 • aleyna tilkiye saydıranlara garip gelen konu.
  bir "underage"in suistimal bu da.
 • sapıkların muhafazakarlardan çıktığı ülkede şaşırılmaması gereken olay. tabi ki tayland'dan bahsediyorum, 45 tane çocuk tecavüze uğramışken "bir kereden birşey olmaz" diyen ama konu 16 yaşında popüler bir kız olunca üç tane bakanlığın devreye girdiği lafta muhafazakar sapıklar bizde olacak değil ya. olm tayland'da duyduğuma göre eskiden padişahların böyle kerane gibi bir sarayı varmış, dört karı sınırına savaşta esir alınan kızların dahil edilmediği bir dinleri varmış, padişahın mesela direk annesi resmi başpezevenk kızları cilalayıp cilalayıp önüne koyuyormuş padişah siksin diye. düşün bunlara tapan muhafazakarlar var öyle ülkelerde bizim gibi namuslu değiller.
 • askerliğimi 2 sene önce ankara'da yaptım. inanın dostlar! bu söylediklerimde 1 gram yalan varsa şerefsizim.

  ankara'da heryer..evet evet neredeyse heryer vergi levhalı kerhane..evet yanlış duymadınız.

  masaj salonu adı altında ankara'nın neredeyse her mahallesinde 1 veya 2 tane masaj salonu var..adı masaj salonu...

  o kadar düşmüş kadınlar var ki..devlet hiçbir şekilde yardım elini uzatmıyor ve bi şekilde bazı mafyaların, ticaretçilerin, falanların filanların eline düşüyor.

  yüzde 99'u müslüman olan bu ülkenin başketinde bunlar yaşanıyor. bu yoğunluğun olduğu yerler ulus-sıhhiye-kızılay ..

  komünistlerin, feminsitlerin..anarşistlerin...bir kere gidip de bu insanlar için eylem yaptığını da görmedim kızılay'da..
 • sosyal medyada gundem olmasi gereken bir konu. dunya kotu, insanlar kotu, kotuyuz artik. cocugum yok ama olursa birgun kiz cocugum olmasini isterim, benim kizimin basina da gelebilir bunlar. bazen ne kadar korursaniz koruyun, yanlis arkadasliklar, ergenlik buhranlari insani yanlis yola surukleyebilir. bunlar daha cocuk sirf parasi var diye bu cocuklari istismar eden zenginlere goz yummak her yonuyle igrenc. umarim en kisa zamanda bu tarz yerlere yapilan operasyonlar artar.