şükela:  tümü | bugün
  • yeni favorim. bana böyle sitelerle gelin

http://www.basketball.com.tr/
  • bu aralar düzenli takip ettiğim güncel basketbol sitesi. yazarları falan gayet iyi, kaan kural da bunların içinde. en güzeli de güncel olması. umarım devamlılığı olur.
  • çok kaliteli bir habercilik anlayışına sahip olan basketbol sitesi. nba, avrupa ligleri, yerel ligler vs. her konuda hızlı ve içeriği dolu haberler yayınlıyorlar. kaan kural da 3-4 günde bir makale yayınlıyor. 20 gün kadar önce başlayan kaan kural'la nba gündemi ve nba pop corn gibi video yayınları da potacast havası yaratıyor.
  • euroleague finali öncesi alexanderplatz'dan canlı yayın yapan oluşum.

link
  • kaan kural'ın yazıları ve videoları ile dikkat çekmiş, internet sitesi üzerinde biraz çalışma istese de içeriği sağlam yeni basketbol sitesi.

tanındıkça ve popülerleştikçe daha da gelişerek devam eder umarım. ülkede kendi alanında olan büyük boşluğu doldurmaya aday.
  • başlarda güzel gelmişti ama sonradan fark ettim ki kaan kural haricinde hiçbir özelliği olmayan site. arda karaböcek de zaten kaan kural'la program yaparken o kadar çekilmiyor ki, zor katlanıyorum.

haberleri çoğunlukla bayat. analiz yapmıyorlar, genel olarak bilgisizler.

*"rio olimpiyatlarının en zengin sporcuları kim?" gibi kalitesiz, bayağı haberleri var.

* "özel araştırma" adı altında fenerbahçe'nin basketbol-futbol kombine sayılarını kıyaslamışlar, cidden baya özel araştırma, yersen.

* geçen gün gediminas orelik transferinde 4 numara oynayan adamın guard olduğunu iddia eden haber yaptılar.

bunlar ilk aklıma gelenler. kaan kural harici kapatıp gitsinler bence.evet acımasızım ama kaliteli haber görmek istiyorum, mademki o kadar yatırımınız var.
  • basketbol camiasının yükselen yıldızı olmuş internet sitesi. açıldığı günden beri röportaj yaptıkları isimleri alt alta yazmaya kalksak gözlerimiz kamaşır.
  • güzel site, beğenerek takip ediyorum ancak şu tık almak için attıkları hiçbir şey anlatmayan haber başlıklarını değiştirseler iyi olur twitter'daki. hürriyet ya da milliyet iticiliği böyle güzel bir siteye örnek olmasın. burayı okuyorlarsa bir el atsınlar bu işe.
  • haydaa, bunlar bile clickbait yapmaya başlamışlar.

kaan kural videoları için geliyordum, sırf bu güzel insanı bünyesinde tuttuğu için de diğer videolarını arada izliyordum.

kendilerine bundan sonraki yayın hayatlarında başarılar diliyorum, benden tek tık çıkmaz artık.
  • kaan kural ile nba gündemini vs. değerlendirdikleri yayınlar çok hormonlu, yapay kalıyor. yani şöyleki bir konudan konuşuyorlar, tam kaan abi açılıyor, detaylandıracak arda karaböcek pat diye bir de şu olmuş deyip başka konuya atlıyor ya da "o zaman seyircilerimiz de videonun altına yorum yapıp görüşünü belirtsin ehehe" diyor ben daha ne olduğunu anlamadan sitenin jenerik müziği giriyor ve yayının bittiğini anlıyorum. tamam potacast gibi bir 1.5 saat süren bir yayın değil bu, bir planlama, konu belirleme şart ama yaptığın listeye bire bir saniyesi saniyesine de uyma abicim. 2 dakika uzun konuşuverseniz bir şey olmaz. ne bu yangından mal kaçırma havası anlam veremiyorum.