şükela:  tümü | bugün soru sor
  • az bilgisinin eksik kısmını kafasında tamamlayıp yazan kişi.* dayanılmazdır.

bilgi vermez, mantık çerçevesinde yorum yapmaz ama bilirkişi edasıyla yazar sanki her şeye hakimmiş gibi. senede bir iki maç nba ya da euroleague izler, her şeye hakim olduğunu düşünür. yanlış anlaşılmasın senede bir iki maç izleyip ilgili başlığa gelip fikirlerini belirtenlere, kendince yorumlarını yapanlara bir şey dediğim yok, sözüm yarı cahillere. bugün de curry, durant vs başlıklarında yazdıklarını görünce dayanamadım.

en sevdiği repliklerden bazı örnekler:

- nba'de savunma yok yaaaa.
    - euroleague'de basket zekayla oynanıyor, nba'de koş koş smaç vur yaa taktik maktik yok yaa.
    - lebron kim amuagoyim.
    - lebron'un yanındakiler kim yaa.
    - curry üçlük atmaktan başka bir şey bilmiyor.
    - durant tam bir yancı.
    - üçlük olmasa golden state diye bir takım olmaz.
    - durant'in şampiyonluklarını nba'de kimse önemsemiyor yaaa, kolay şampiyonluklar onlar yaaa

süper cahil replikleri:

- "nba baronları....."
    - "adamlar yatırıp yaptı salon açtılar, nba onları finallere çıkarmak istiyor."

*: spark 'tan alıntıladım.
  • (bkz: protospher)
  • ekseriyeti "lebron" takıntılıdır, lebron'u eleştirmek için konunun onunla bağlantılı olması gereksinimi duymazlar.
  • benim bu, basketbolda bildiğim tek şey turnikedir, onu da ilkokul üçüncü sınıfta beden dersinde öğretmenimiz öğretmişti ve ben yapamamıştım. o zaman çok saçma gelmişti şimdi de aşırı saçma geliyor.
    düşündüm neden bu kadar ilgisizim bu spora diye; sanırım terli terli iri vücutları ve pis koltuk altı kıllarıyla salonda koşturan 5-10 hanzo olarak gördüğüm içindir sporcuları.
    futbolu da sevmem ama basketbol kadar itici gelmiyor, sanırım açık havada yeşillik içinde oynandığı için (doğaya biraz daha yakın) olabilir.