şükela:  tümü | bugün
  • google araması sonucuyla tanıştığım oldukça güzel bir baskı sitesi. oldukça hızlılar ve fiyatları iyi.

http://www.baskimo.com/
  • pazar günü 850 km uzaktan fotoğraf baskısı siparişi verdim, bugün (3 gün içinde) gönderimi elime ulaştırdılar. uygun fiyatlı, hızlı çalışan site.

mahalledeki fotoğrafçılar telefondan bir fotoğraf çıktısı için 1 tl istediler. baskimo yarı fiyatına basıyor.

umarım çizgilerini bozmazlar.
  • online matbaa sitesi. izmit kocaelide bulunuyor.

bu siteden kartvizit satın aldık. kıyaslamak için 100 adet baskimo.com dan 100 adet ise 5tl'ye ücretsiz kargoyla yollayan başka bir siteden kartvizit aldık ve bariz bir kalite farkı var.
    ucuz olarak aldığımız sitede bazı kartlar yamuk basılmış, kaymış veya rengi değişik(soluk). baskimo.com 'dan aldıklarımız ise çok daha düzgün, fakat tabiki birkaç kat pahalı ve kargo ücretli.

internetten almak istiyorsanız ve biraz da kaliteli baskı arıyorsanız tercih edilebilir.
  • kedim için baskılı bir tasma siparişi vereyim dedim, fakat bir türlü ne yazdıracağıma emin olamadım. 3 kere değiştirmek zorunda kaldım ve her seferinde kibarca ilgilenip isteğimi işleme koydular. tasmaya fotoğraf baskısı seçeneği ve istediğinizi yazdırıyor olabilmeniz ise güzel bir ayrıcalık. tavsiye edilesi şey.