• bir anlık göz ve gönül yanılması. az önce ölüp bittiğiniz insana iki dakika sonra baktığınızda " ay ne ki bu?" deme durumu. ikizlerin başına bol bol gelen hadise.
  • en yogun iliskilerdir, zamanin erozyonuna ugramazlar.
  • havada asılı kalma hissi yaşatırlar. yarım kalmış duygusu kemirir.
  • turkiye , ab
  • arada inanılmaz bir elektrik akımı vardır sanki gözle görülmeyen bu tür ilişkilerde.gözgöze gelmek bile adamı bitirir.çünkü kelimelere dökülemez,çoğu zaman taraflardan birinin sevgilisi vardır zaten artık alışkanlık halini almış bir ilişkiye ait.o açılamaz,sen susarsın yapacak hiçbir şey yoktur.
  • (bkz: sanal aşk)
  • iliski baslamadan bitmez, baslamadiysa iliski degildir ` : maddenin sakinimi yasasi, bu nedenlerleyok olmayan` iliskilerdir bunlar.
  • mungan ın ayaküstü yaşanmış ölümsüz aşk hikayelerinde biraz abartarak da olsa sözkonusu ettiği ilişkilerdir...
  • yasanmamis asklari animsattı nedense başlamadan biten iliskiler basligi bana. yasar kurt 'un sokak sarkilari 'nda söyledigi üzre ugursuzluk saymak en hayirlisi görünür gözüme.
  • giriş:
    (iç ses)
    - hmm tatlı bişey bu.. boyu boyuma.. şöyle bir dönse de endamını-- ovv!! kuzucugim, o canını gönder bana, düman çıkıyor düman.. aşk bu be! aşk!
    (dış ses)
    - *henhen* merhaba! ben kemal, adın ne?

gelişme:
    (dişi)
    - beeen de düman grübünü beyeniyom amına koyum, geçen gün bira içiyoğruz, ot içiyoğruz, çılgın atıyoğruz yanne nesse.. haaaa.. halamgillerdeyim elllma yedim, kuğrd çıktı oha faaalan olduğm.
    (iç ses)
    - bi bok anlamadım.. mm.. aa ayıp be! nasıl konuşuyor! ne diyor, bu be! git!
    (dış ses)
    - ben hemen bi çay koyayım.

sonuç:
    (dişi)
    - hadi kendiğğne çok iyi bakıyosuan.. öpüyorum *kokulu seda sayan öpücüğü* paiiiiiii
    (dış ses)
    - *yanadığını siler* git sen, ben çay içiyorum.
    (iç ses)
    - annnee!! bunu hak etmek için ne yaptım!!!
    (soundtrack)
    "allahım kör et beni"
hesabın var mı? giriş yap