şükela:  tümü | bugün
 • hdp diyarbakır il başkanlığı önünde oturma eylemi yapan fevziye çetinkaya'nın tokat gibi cümlesi.
  https://www.trthaber.com/…oturma-eylemi-429410.html
 • son derece anlamlı ve son derece cesur bir çıkış. sözde siyasilerin, sözde aydınların ve sözde sanatçıların kuramadığı cümleyi sonunda anadolu'nun bağrından çıkan canı yanmış bir anne kurdu. ellerinden öpüyorum.
 • ekşi sözlükte önemsenmeyecek olan cümle, başlık. hdpkk yuvası sözlükte en fazla bir kaç entry girilip başlık çöplüğü arasına katılır.
 • başlığı açan ile birlikte hepi topu 4 kişi olarak dikkatimizi çekmiş olandır. çok kısa bir soru cümlesi ile de desteklenmiş, diyarbakırlı kürt kökenli bir annemizin haykırışıdır: ‘senin çocuğun hangi özel okula gidiyor? onu desene..’ diyerek; bu gâriban anaların çocuklarını dağda ölüme ya da en iyisiyle hapishanelerde çürümeye yollayan ve yalnızca kendi rantlarının peşindeki hdpkklı yöneticilere tokadın âlasını vurmuştur.

  sözlüğün solcuları, entel dantel takımı, kadrolu hdpkklıları ile ekosmuspor’un trolleri bu başlığa uğramazlar. uğrayamazlar.

  bu arada; 4 kürtçü bir araya gelir etek giyer kancık olur. 4 türk bir araya gelir; devlet kurar, âleme nizâm verir. baştaki hâyıflanmam niye azız diye değildir.. böyle biline.
 • haklı bir cümledir ancak orası olsa olsa sözde kürdistan'dır. gerçekte kürdistan diye bir yer yoktur.

  edit: kürdistan hayali kuranlar umarım cehennemin en dibinde yerlerini hazır etmişlerdir. zira ancak oraya layık bu hainler!

  editto: türkiye cumhuriyeti toprakları dâhilinde yaşayan ve vatanına bağlı olan hiçbir ırkla ve milletle bir problemim yok. atatürk milliyetçisiyim, hepsi bu! burası ortadoğu sevgili yazarlar, şayet burada mevcut ulus devletler dışında başka bir ulus devlet kurmaya çalışırsanız emperyalizmin maşası haline gelirsiniz.
 • hdpkklı ve y-chpli döküntülerin ses çıkarmadığı anne feryadı.

  çocukları terörist olan ve kendileri de buna destek veren cumartesi anneleri ile aynı kafada olmadığı için fevziye çetinkaya'nın haykırırşına kulaklarını tıkayacaklardır. bu ülkede kürt sorunu yoktur. bölücülük sorunu vardır. devlet kendi halindeki hiçbir vatandaşa zarar vermez. bu bağrı yanık anne de bunu biliyor. çocuğunu terör örgütünün kullanmasını istemiyor.

  başlarım sizin kürdistan davanıza!
 • helal olsun dediğim annenin sözleridir.

  ayni zamanda bir anne çocuğu için neler yapabilir sorusununda cevabidir.
 • bakayım duyar kasan ekşicilerimiz ve pek savundukları sanatçı ve politikacı bozuntuları terörden canı yanan bu insanlara destek olacak mı ? yoksa ölüp giden canların bir ağaç kadar değeri yok mu?
 • elleri öpülesi bir ananın bayrak yapılası sözü.