şükela:  tümü | bugün
  • her başlığın altında mevcut bulunan "tümü | bugün", "başlıkta ara" ve "takip et" şeysilerinin aynısı şeklinde bulunması gereken özellik. görmek istemediğim başlıklar yüzünden yazarın diğer yazılarını kaçırmak istemiyorum.

sözlük buna bişey yapması lazım. #sözlük #ekşisözlük #ssg #kanzuk #beyinbedava
  • solde görükmeyen başlık. görükmeli. bi el atın daa? lütfen.
  • mantıklı talep
  • bak hâlâ görmüyolar. ssg diyorum kime diyorum.
  • lütfen rica ediyorum artık uygulansın şu işlev. lütfen. ruh sağlığı çok önemli bir şey, insana saygınız varsa bunu yaparsınız.
  • inatla getirilmeyendir.

zorla o sikik başlıkları gözümüze gözümüze sokuyorsunuz. hayır yani, bir tane mantıklı sebep var mı getirilmemesi için? getirin şunu. biz de saçma sapan ergen başlıklarına, fanatik futbol başlılarına, başarısız troll denemelerine, niye ünlü olduğu bilinmeyen saçmasapan ünlü başlıklarına katlanmak zorunda kalmayalım. sözlükten soğutmaktan başka bir halta yaramıyor.

an itibariyle gündemde olan bazı gereksiz başlıklar:

(bkz: it gibi çalışan kocasından lüks hayat bekleyen kız)
    (bkz: senden hoşlanıyorum ama ilişkiye hazır değilim)
    (bkz: gamze ismindeki e harfinin gereksiz olması)
    (bkz: kendini kedi sahiplendirmeye adamış menopoz teyze)
    (bkz: erkeklerin zeki kadın sevmemesi)
    (bkz: alkol içenin cennete gidemeyeceği gerçeği)
    (bkz: metroda viyolensel çalan bayanın asıl amacı)
    (bkz: instagram'daki fotoğrafları kaldırmayan sevgili)

ki bu daha sabah saatleri, 2 3 saate daha da yıkılır buralar. gözünüzü seviym getirin şunu, rahatlayalım biz de.
  • neden getirilmemektedir bu özellik? kendime özgü bir sözlük oluşturmam neden mümkün değil. ben çomar başlıklarını görmek zorunda mıyım? veya benim için travma olan şeyleri görmek zorunda mıyım? daha çok hit olsun biz p başlıklara yazalım sinirlenip siz hit kazanın diye bok gibi yer haline geldi sözlük. ben müzik edebiyat futbol haricinde spor branşlarını girp okumak o kesimle muhatap olmak istiyorum. sevgilisinin geçmişini düşünenlerle, futbol başlıklarıyla, kıro kıro muhabbetlerle karşılaşmak istemiyorum. mutsuz ediyorsunuz, oluyoruz, gerliyoruz amk yerinde.

varsa alternatif yol yeşillendirin.
  • kodlaması çok da zor olmayan fakat neden yapıl(a)madığını anlayamadığım hede.
  • gelmesi gerekendir. bazı insanlar, bazı şeyleri görmeye dayanamayabilir. nasıl tahammül edemediğimiz insanları ve onların açtığı başlıkları engelleyebiliyorsak, kişilerden bağımsız olarak başlıkları da engelleyebilmemiz gerekir.
  • sol frame'i çok daha kullanışlı hale getirebilecek özellik. yazarların gereksiz gördükleri başlıkları engelleyerek, özelleştirilmiş bir feed oluşturmalarını ve daha aktif olmalarını sağlar. fark edilmediği için hak ettiği değeri göremeyen başlıkların ön plana çıkmasını ve gündemde yer almasını kolaylaştırır. hem entry sayısını, hem de kalitesini yükseltir, tıklanmayı arttırır.

yazarın kendisini veya başlıklarını engellemekten daha gerekli bir özellik olduğunu ve yazarlar ile sözlük yönetimi açısından win win durumu olacağını düşünüyorum.