*

şükela:  tümü | bugün
 • burada baslık sahibinin sorumlu davranması gerektigini dusunmekteyim. altta cok sayıda entry yoksa tum yazarlara, eger cok sayıda entry varsa kendi entrysine atfen yazmış olanlara haber vermesi adab icabıdır.
 • sözlüğün azizliklerinden biridir. saçma bulduğunuz aslında pek de sizi ilgilendirmeyen bir konuda "hakkında kafanızda bir tanım veya verebileceğiniz bir örnek" dahi yokken eleştirmek için, komik geldiği için, ayar vermek için, hatta bazen laf olsun diye bir iki satır da siz yazarsınız. gün olur devran döner eski entrylerinize bir göz atmak istersiniz. ne yazdığınızı bile unuttuğunuz başlığı arama sonuçlarında görürsünüz. ben böyle saçma bi başlığa bi de entry mi girmişim düşüncesiyle tıkladığınızda gözlerinize inanamazsınız. başlığın ilk entrysi size aittir. ya ayarı alan üsküdarı geçmiş çaktırmadan entrysini silmiş ya da toptan uçup gitmiştir sözlükten. sizin de nur topu gibi bir başlığınız olmuştur. hayırlı olsun güle güle kullanınız.

  not: entry numaraları değişmese, entryniz bir başlığın en tepesinde bile olduğunda girildiği sıradaki numarasıyla görünse fazla mı kaotik olur ortam? ya da türk toplumu buna hazır mı?
 • konu hakkında ornek verılmesı pek hos olmasa da, enteresan ruh hali yarattıgından orneklemez isem ukte olur icime: yaran entryler gayet kabak gıbı basımda patlamısh bır entry baslıgıdır soz konusu baslik, zamanında sozluk teroruseri zoban tarafından tam aksı manada kullanılmak uzere acılmısh, manasının esnekliginden sebep tarafımdan yapılan mısılleme ve ardından zobanın entrylerının ucusu ıle 700 kusur entrye varan bır alıshkanlıgın tepesınde benı bırakmıshtır. ustelık durum enteresanlasmısh gun gectıkce entry bashlıgı tarafımdan benımsenmıs, evlat edinilmis, korunmus, kollanmıs, gerektiginde savunulmushtur. bu ornek goz onune alındıgında basligin ustunuze kalmasi olayının bir alt basligi olarak, sartlar geregi ustunuze kalan basligin evlat edinilmesi gibi bir durum dogar.
 • günün birinde mesaj ışığı yanar ve o güne kadar adını sanını duymadığınız biri bezelye kadar beyni ile size mesajla ayar vermeye kalkar.hayırdır nerden çıktı şimdi bu ,olay nedir dersiz,kuş beyinlinin bahsettiği başlığa gidersiniz.fi tarihinde entry girdiğiniz bir başlıktır bu.ayrıca entry girerken dikkat etmediğiniz bir imla hatasına da sahiptir.sizden önce yazanların entryleri bir şekilde (moderatörler,kendileri tarafından,sözlükten uçurularak) silinmiştir.böylece öylesine entry girdiğiniz başlık sizin üstünüze kalmıştır ve kendini ayarmatör sanan sözlük magandaları hesapta size ayar vermeye kalkışırlar bu başlık altına entry girerek ve ayrıca size mesaj atarak.önce entry'nizi açtığınız aynı fakat imla hatasız diğer bir başlığa taşırsınız.tabii daha sonra mesaj atmaya devam eden moronu güzelce benzetirsiniz ve bir kişiyi daha eklemek üzere mallar butonunu tıklarsınız(bkz: soruyu tekrar edermisiniz).
 • iki günlüğüne çaylak olmama sebep olmuş durum.

  sonradan gelen edit: yazarı çaylak eden bir kalma prosedürü.
 • gayet normal bir durum. ben hic dert etmem. eger baslik ustume kaldiginda rahatsizlik duyacaksam, o basliga entry girmem. ha eger o basliga entry giriyorsam, baslik ustume kalirsa da bir sey fark etmez.

  yani demem sudur ki, bakin basliga bir soyle, bu ustume kalirsa rahatsiz olurum, utanirim, bozaririm diyorsaniz, girmeyin entry. ha girdiniz, o zaman sorun olmamali.