şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisine küfredilmesini bırakın, hakaret bile edilmemesine, alakası bile olmamasına rağmen kendinden önce yazılmış entry sahibi veya başlık açan için "çilekli pasta seviyormuş, böyle demiş ya la, çilekli pasta sevenin de amk" ve benzeri şeyler yazan, kifayetsiz muhteris, bununla simultane bir şekilde üretme kabızı olup da bastırılamayan cinsel arzularını sürekli kafasında karşılayan zavallı yazarları ifade eder.
  kendilerinin beden yaşından ve zeka yaşından şiddetle şüphe duyulmaktadır. küfrü aynen iade bile etmekten imtina edilir, zira mümeyyiz olmadığına ve tam ehliyetsiz olduğuna kanaat getirilen bir insan, böyle rencide edilemez.
  ifade özgürlüğünü, üç delik arasında geçen ömründe de ters delikten anlayarak küfre, hakarete evirip her konuştuğunda dışkı kusanlar da, yukarıdaki güruhtan çok da uzaklaşamazlar, yakalanırlar.
  (bkz: icat edilmese daha iyi olurdu denilen şeyler)

  e-dıts: bkz
  e-dıts2: başlıktaki yazım hatası için özür.
 • her şeyden öte, sözlük yazarının aslında yazarlık kriterlerine ne kadar uyumsuz olduğunu gösterir. sadece bu sebeple, buna göz yuman söz konusu sözlüğün de kalitesini gözler önüne serer. şimdi mevzu şu ki, bir yazar, birilerine dokunabilecek şekilde bir tanım yaptığında, ayar vermek güdüsüyle altına doluşanlar oluyor bu eylemi yapanlar. bu tipleri bu şekilde kaşıyanları gördükçe, gülümsememe engel olamasam da, çok afedersiniz sikilen sözlük formatı için üzülmüyor değilim.
 • "artık içtihad haline gelmiş ve sözlük bu hususun ince işçilik sahibi müçtehidleriyle dolmuş halde" dedirten başlıktır.
  hayır kimse de rahatsız değil sanki?