• evladım gibi benimsediğim sözlükte olmasını istediğim bir fasilitedir. her ne kadar aradıysam da bu konuya dair entry'e rast gelemedim. varsa da affedin beni ne olur.

efendim şimdi son zamanlarda bazı başlıklar beni ziyadesiyle rahatsız etmektedir. köpek yavrularını göle atan genç kız ve robson de souza robinho bunlara güzel birer örnek olabilir. bu başlıkların değil içeriklerini okumak, sol frame'de görmek bile beni germekte bulunduğundan şöyle bir fikir yumurtladım;

bizler istediğimiz başlığı bloklayabilsek (engelleyebilsek) de bu başlıklar kullanıcı ya da yazar girişi yaptığımız zaman bize (ama sadece engelleyen kullanıcıya) görünmese, onun yerini alttaki ilk başlık doldursa, böylece frame'de boşluk da olmasa ne güzel olur değil mi sözlükçü dostlar? bence de güzel olur, hatta süper olur. illa ki robinho'yu okumak istersem de bloklamış olsam ve bu suretle sol frame'de görünmese bile başlık satırına yazarak bulurum, o daha da versatil olur.

valla bence iyi olur. keşke bende bunu gerçekleştirecek seviyede bilgisayar bilgisi olaydı da buralara yazmak yerine "alın ben böyle böyle bir greasemonkey scripti yazdım" diyebilseydim. (gerçi bu aralar chrome kullanıyorum ya neyse.)

bu arada; işbu entarinin altına "aferin çok doğru düşünmüşsün", ya da "git bir çay koy" minvalinden entry girecek olan suserin kalbini kırarım.
  • (bkz: eksi++)
  • betada nasıl yapıldığını merakettiğimdir.
    sürekli amlı götlü başlık, şöyle memeli kız tartışmaları görmekten gına geldi çünkü.
  • sözlüğün en büyük eksikliklerinden biri. giderilmesi lazım. ssg duy sesimizi.
  • benim de içtenlikle istediğim bir potansiyel fasilitedir.

hatta mobil versiyonunda böyle bir şey yapılabiliyorsa biri bana nasıl yapıldığını mesaj şeyedebilirse pek makbule geçer efenim.
  • bazen sadece başlığı okumak bile insanın canını sıktığı için olmasını istediğim yenilik.
  • şu anda çalan şarkı gibi neredeyse "sticky" topik haline gelmiş başlıkların biz forum sakinlerini rahatsız etmemesi için kesinlikle ihtiyaç olan uygulama.
  • olması elzem. ışid'li başlıkları görmek dahi istemiyorum. evet +18 uyarısı oluyor ama başlık bile vahşet. "diri diri yaktı" "elini kesti" "gözünü oydu" "ciğerini dağladı" abiler ben bunlara her daim maruz kalmak istemiyorum, uzak tutun benden bunları, bi oldurun be.
  • gerekli ama yeterli olmayan özelliktir. engellenen başlığa entry giren tüm yazarları engelleme seçeneği de olursa tadından yenmez.

(bkz: _________o)

(bkz: sözlük nick'inden kullanacağı oyu tahmin etmek)
  • tema++ ile yapılabilen iş.
hesabın var mı? giriş yap