şükela:  tümü | bugün
 • takip et butonun yanına engelle butonu getirelerek kolayca yapılabilecek özelliktir.

  edit: ssg ve kanzuk kişilerine mesaj attım. henüz siklemediler.
 • yazarın açtığı başlığı engellek ile istenilen başlığı engellemek arasındaki farkı ayırt edemeyen yazarları ortaya çıkarmış kampanyadır.
 • hortlama zamanı gelen kampanya.

  başlıklarını engelle sonrası sözlük artık okunabilir hale geldi ancak daha iyisi yapılabilir.**birçokları başlıklarını engelle ile bu özelliğin gereksiz olacağını düşünse de çoğu zaman olsa da kullansam diyorum.gerçi uzun süredir yazmadığım sözlükle ilgili talepte bulunup linç edilmeden önce,

  (bkz: 28 şubat 2016 ekşisözlük direnişi)
  (bkz: 28 şubat 2016 ekşisözlük direnişinde uçurulanlar)

  yaşanan bu tatsızlıklardan ötürü yaklaşık bir yıldır yazmayan bir grup var.anlamsız işler neticesinde sözlükten haklı olarak soğumuş ve entrylerini silmiş,okuyucu olma yolunu seçmişlerdi.lakin şimdilik konumuz bu değil.

  bir şahsın açtığı tüm başlıkları engellemek yeterli olmayabiliyor.ya da herhangi bir konuda saçmaladığını gördüğümüz bir yazarı o entrysine binayen engellemek doğru olmuyor.hem bunun önüne geçmek hem de sözlüğü daha kişisel kılabilmek adına bu özelliğin getirilmesi pek çoğumuzu sevindirecektir.
  bazıları özgürlükten dem vuracak ama asıl özgürlük buraya değer katan her bir yazarın buradan keyfince faydalanmasını sağlayabilmekte.haftanın 5 günü sürekli en tepede kendine yer bulan maçlar,özellikle hafta sonları yoğunlaşan fuck buddy,kahve içmelik,çorba içmelik,kokoreç yemelik arkadaş veritabanları,23 nisan 2023 sungurlu metrosunda görülen bok yeşili hırkalı kızın aranması,o günün tarihiyle girilmiş ve bir iki gün sonrasında önem taşımayacak başlıklar ve dahası..
  #64246429 şurada da aynı şeyden bahsedilmiş.birisi de sağolsun şöyle bir çözüm önermiş.#63860249
  ancak yine de daha kolay olabilir bunun hayata geçirilmesi.
  hal böyleyken bu talep yersiz olmamalı.
 • birilerinin hortlatmaya çalıştığı kampanya .. ve maalesef ses getirmemiş kampanyalardan .

  haklı bir istek mi ? bence haklı .

  hep destek tam destek .
 • windows 10 kullanıyorsanız bir çözüm mevcut;

  (bkz: ekşi sözlük windows 10 uygulaması/#68526424)
 • acilen gelmesi gereken özellik.

  ulan ne kadar zor olabilir ki? başlığı engelle butonu ne kadar zor olabilir?
 • sözlüğü gündem butonundan takip eden kişiler için inanılmaz faydalı olacak kampanya. neden getirilmez bu özellik anlamıyorum.

  yazarı ve açtığı aptalca başlıkları engellemeyi seçmişim ama gündeme taşınıyor ve görüyorum.

  ya da ne bileyim, şu anda gündemden bakıp geri döndüm, beşiktaşlı ahmaklığı diye bir başlık bana dün bugün yarın hiç lazım olmayacak. bir daha inanın görmesem zerre pişmanlık yaşamam.

  ya da mesela meltem banko, yine mi osurmuş, yine mi sildirmiş umrumda değil. yok gündemi işgal eden ve başkaları için inanılmaz önemli olan cartcoin, curtbit gibi sanal para birimleri bana küfür gibi geliyor.

  izin ver görmeyeyim kanzuk. bir yerden kaybedeceğini düşünüyor olabilirsin ama başka yerden kazanırsın.
 • what's apptaki gibi 8 saat 1 hafta veya 1 yıllığına engelleme özelliği gelsin. mesela şuan gündemde şenol güneş başlığını 8 saat, bilge duman'ın youtube kanalına abone oluyoruz başlığını 1 hafta, survivor 2018 i 1 yıllığına engelleyebilelim.

  hayır niye getirmek istemediğinizi söyleyin, tartışalım, fikir alışverişi yapalım.