• *buyuk harfler ile* lutfen su ozellik gelsin artik.
    bu sosyal medya maymunlari yuzunden siteye giresim gelmiyor son 1-2 haftadir.
  • getirin artık şu özelliği. sırf bazı başlıklarla karşılaşmamak için sözlüğe girmediğim zamanlar oluyor.
  • benim de destek verdiğim kampanyadır.
    bazı gereksiz başlıklar var ki, sol framede gördüğüm zaman küfürü basıyorum.

çaylaklardan mesaj bekleyen yazarlar veritabanı, ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı, anın fotoğrafı, şu an çalan şarkı, şu an ne yapıyorsunuz vs tarzında aşırı ergen, aşırı ego ve gereksiz kişisellik içeren okuyana, görene hiçbir sikim katmayan başlıklar.

bu tür başlıkları açan şahıslar belli olmadığı için; aktroll göttroller dahil 700 küsür yazar engelli bende. lakin yine de bu başlıklrı görüyorum amına koyayım.
  • kesinlikle katıldığım bir özellik. sosyal medya gündemini twitter'ın bot kaynaması sebebiyle ekşi sözlük'ün gündem butonundan takip ediyorum ve bazı haberleri kaçırmak istemiyorum. ama geyik geyik başlıkları her seferinde görüyorum. sikmişim kiminle rakı içmek istediğinizi, beymende satılan ürünleri....
  • erkekler için kolaydır.
    kalkmışsa kotun ilk ilik düğmesi,
    sönükse en alt düğmesi bu işe yarar.
    bastırır üstüne gizlersin.
    .
    kadınlar da şimdilerde bluz içine konan yahudi kippası gibi bi şey buldular.
    o da gizliyor başlıkları.
  • reklam başlıklarının engellenmemesi için geliştirilmediğini düşündüğümdür. yoksa bu kadar kullanıcı dostu bir geliştirme neden yapılmasın ki?

(bkz: gelsin artık)
  • gelmesi elzem olan butondur.
  • hala beklediğim ve bir türlü gelmeyen, sanırım gelmeyecek özellik.
    gündemde görmek istemediğim başlıklardan kurtulamıyorum.
  • başlıklarını engelle özelliği gibi çalışacaksa (!) gelmesini istemediğim özellik.
  • kanzuk reis, getir sunu be. aga o kedi videosunu gordum, kanim cekildi. keske boyle bi ozellik olsa da hemen engellesem.
hesabın var mı? giriş yap