hesabın var mı? giriş yap

 • pide lan ben daha dun 5 liraya pide aldim hadi gramaji 2 kat olsun yine 2,5 lira eder. ıbb ise 1 liraya pide satiyor. ee cocuklara tecavuz eden vakıflara verilen paralar kesilince 1 liraya pide bile yersin. teşekkürler başkanım.

 • markette satılan tavuk yerine özgür gezen köy tavuğu yenilmesi gerektiği yazılmış kitapta. nerden bulacağız özgür, cool, hipster tavukları, ha onu dememiş.

 • (bkz: bahşiş beklentisi)

  gelin evinden birileri kapıyı tutar, birileri damadın ayakkabısı saklar, yolda tinercisinden, esnafına millet arabanın önüne atlar, davulcu ayrı gelir zurnacı ayrı.

  nikah dairesinde ortada dolaşan adam bahşiş ister, anlaştığınız ve parasını ödediğiniz fotoğrafçı at birşeyler daha der.

  düğün salonunda garsonlar ya damadı ya damadın yakınını kenara çekmeye çalışır.

  kuaför ayrı, berber ayrı para ister.

  hepiniz beleşçisiniz lan.

  ulan sayınca yine memleketten soğudum.

 • şimdi şöyle bi durum da var mı acaba arkadaşımın arkadaşı...

  adam gidişi değil de dönüşü kaçırsa...
  gidiş-dönüş aldığı için indirimli ödediği gidiş biletinin, indirim oranını geri mi isteyecekti firma?

  buyrun...
  süreniz 45 saniye.

 • pkklıları sınırdan davulla zurnayla geçiren de babamdı, özledik diye televizyonlardan yayın yapılmasına göz yuman, devlet televizyonunda terörist başının mektubunu okutan, adından önce sayın diyen, eli kanlı kardeşini konuşturan, açılım diye diye binlerce şehide göz yuman, türk ordusunda ne kadar atatürkçü milliyetçi vatan sever komutan varsa hepsini haksız yere iftiralarla oyunlarla balyoz ergenekon diye görevden alan, hapse atan, yerine fetöcüleri dolduran sonra da kandırıldık diye binbir güçlükle kendi adamlarını yerleştiren de babamdı. erdoğan da pkkyı bitiren kişi evet ... helal olsun be reis.
  edit: yazım hatası

 • türkiye’nin koronavirüs rakamlarını dünya sağlık örgütü normlarına uygun bir biçimde açıklamadığı için verilen notadır. çocukça faşizmini zamanla sistematikleştiren akp’nin bütün hilesinin gün yüzüne her gün çıktığını zaten çomar olmayan biri görür, ama buna destek veren almanya’ya da şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum.

  halkın sağlığıyla oynayanların ve halkın haber alma özgürlüğünü kısıtlayanların allah belasını versin.

  (bkz: bütün dünya almanın daşşaaanı yisin)

  kaynak

 • bugün rüyamda görerek çok etkilendiğim bir durumdur.

  o kadar ilginç geldi ki...
  onu küçükken yaşadığım evden aldım şu an yaşadığım eve getirdim.
  odasını gösterdim. saçlarını taradım.
  bunlar sanırım küçükken özlemini duyduğum şeylerdi.
  bir an gerçek olmasını diledim. küçük yaşta annesiz kalmanın yarası sanırım hiç geçmiyor.
  rüyamda kendimin annesiydim.

  *sözlüğü ankete çevirdinizciler ötede dursun lütfen.

  *sadece bu başlığı okuma zahmetinde bulunanların kendi çocukluğunu evlat edinseydi onunla neler yapacağını merak ettim.
  saygılar selamlar

 • açık söyleyeyim böyle hacı hoca tayfasıyla hiç işim olmaz, hiç de sevmem. lakin bu adamı kendi içinde tutarlı buldum. en azından inandığı şeye uygun davranıyor. birkaç hafta oruç tutup sonra yemediği nane kalmayan dallamalara yeğdir.

 • 99'lu adam sahaya batman gibi atlayıp hakem dövdü lan; ne fransa 98'i. valla o olay yaşanana kadar 99'luların ilkokula bile gitmediğini sanıyordum.