hesabın var mı? giriş yap

 • zara markasının türkiye de ürettiği bir pantolonu aynı tarihte bir çok avrupa ülkesinde sattığından daha pahalıya satarak ülkemiz vatandaşlarını kazıklamasıdır. onca lojistik maliyete rağmen sadece bu ürünü değil bakabildiğim tüm ürünlerin fiyatları, diğer avrupa ülkelerinden hemen hemen %70 e kadar daha pahalı olabilmekte . pantolon aynı pantolon, kumaş ve dikiş bire bir aynı, üretim yeri türkiye yorumu size bırakıyor, bu fiyatlardan alışveriş yapan herkesi sevgiyle kucaklıyorum.

  türkiye 229.95 tl

  united kingdom 16 gbp (güncel kurla 159 tl)

  bulgaria 30 leva ( güncel kurla 137 tl)

  not:bu durumun vergiden kaynaklandığını düşünenler için kutukcu çok güzel açıklamış.

  not 2: fiyatlar aynı tarihte ve bütün ülkelerde birinci indirim döneminde alınmıştır.

  not 3:ülkemizdeki kira ve çalışanlara ödenen ücretler gibi giderlerin diğer avrupa kıtası ülkelerinden çok daha düşük olduğunu ve aslında firmanın ürünü diğer ülkelerden çok çok daha ucuz fiyatlara satabilmesi durumunda aynı karı elde edebileceğini de unutmamak gerek.

 • toyota türkiye ceo’su ali haydar bozkurt salgın döneminde çalışanlarını yüzüstü bırakmayacaklarını belirterek, "bir yıl araç satmasak da maaş ödeyeceğiz, kimseyi işten çıkarmayacağız, devlet desteğini de ihtiyaç sahiplerine bırakacağız” dedi.
  böyle patronlar da var işte, kendisini tebrik ediyorum.

  kaynak

 • anayasal hak olan seyahat özgürlüğü olan ülkede yolu kapatmakla tehdit edip sözüm ona "hak arayışına" çıkan tinkerbellerin varlığını görmemi sağlamıştır.

  bilale anlatır gibi anlatayım.

  ya da boşver,
  erindim ya la..
  evriminizde başarılar, tribündeyim.

 • bana gore kendisi telefonla konusurken, durup dururken, dur bak sana kimi veriyorum diyerek telefonu uzatip, 32 dis siritan insandir.

  kendi kafasi oyle guzel ki, senin de mutlu olabilecegini dusunuyor.

  kas goz yapip bozmayin su guzel adamlari ya.
  canim canim.

 • covid-19 aşısı olmayı reddettiği için davulcuları pete parada ile yollarını ayırmış grup.

  bilmeyenler için, grubun vokalisti dexter holland moleküler biyoloji alanında doktora yapmış ve mrna hakkında yazdığı makale 2013 yılında yayımlanmış birisi :)

  sabah sabah keyfim yerine geldi. bi americana patlatılır bunun üstüne.